LGS nasıl geçti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lanet sınav. Tutar diye boş bırakmadım. Ama fende 1 yanlış kesin... Matematikte 2'sini salladım. Sözel iyi gelirse sorun olmaz sanırım.
Genel olarak sözele zor diyorlar kardeşimin tahmini sonuçlarını söylesem iyi ya da kötü der misiniz bilmiyorum da :p.
Türkçe 15 doğru 2 yanlış bekliyormuş.
Tarih Full müş.
Din Full müş.
İngilizce bir yanlış bekliyormuş.
Matematik 12 doğru 0 yanlış mış.
Feni Full müş
Diye hatırlıyorum yanımda değil şu an.
Nitelikli bir okula gitme ihtimali var. Çünkü herkes zor olduğunu söylüyor. Ben de söylüyorum :D

Geçen sene girmiştim LGS'ye. Olay tamamen yüzdelik dilimde bitiyor.
Lanet sınav. Tutar diye boş bırakmadım. Ama fende 1 yanlış kesin... Matematikte 2'sini salladım. Sözel iyi gelirse sorun olmaz sanırım.

Nitelikli bir okula gitme ihtimali var. Çünkü herkes zor olduğunu söylüyor. Ben de söylüyorum :D
Tanıdığım herkes kolay olduğunu söyledi. Söylenen laflara inanmamak lazım.

Genel olarak sözele zor diyorlar kardeşimin tahmini sonuçlarını söylesem iyi ya da kötü der misiniz bilmiyorum da :p.
Tarih Full müş.
Din Full müş.
Feni Full müş
Dostum bunlar hiçbir şey ifade etmiyor önemli olan tüm öğrencilerin sonuçları. Bu sonuç diğerlerinin sonuçlarından ya daha iyi olur ya daha kötü. Şuanlık bir şey söylemek saçma olur yani.

Çoğumuzun bildiği gibi LGS yaklaşık yarım saat önce bitti. Sınav nasıl geçti ve hangi okulu düşünüyorsunuz? Matematikten 5 boş yapıp diğer derslerdeki soruların hepsini yapabildim. Matematiği batırdım galiba 😅 Diğerlerinden eminim ama. Şu an bu okulu istiyorum umarım tutar: Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Tabii ki dostum ümidini kes muhtemelen ful çıkarsa diğerleri yüzde 1 veya 2'ye girersin net.

LGS 2020 nasıl geçti? Sizce kaç puan alır ve kaçlık yüzdelik dilime girersiniz? En zor dersler hangileriydi?

Zordu Türkçe ve mat dışında kolaydı 430 420 bekliyorum ben.
Tarih Full müş.
Din Full müş.
Feni Full müş

Güzel fena değil yüzde 3 4 falan gelir.

Bence matematik geçen seneye göre zordu, Türkçe geçen seneye göre daha grafikli sorular var, inkılap çelişkili sorular var, fen geçen seneyle aynı neredeyse. Din, İngilizce zaten öyle.

Ben matematikten 10 soru yaptım hayırlısı.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin hedef çok yüksekmiş. Ben yüzdelik dilimde 3-3.50 arası yaparsam istediğim liseye gidebiliyorum. Eve iki dakika mesafede olan Fen Lisesi inşallah gelir.
Cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı