LGS senesinde yanlışlıkla LoL'e bağımlı olmak

Hocalarım beni korkutyorsunuz sileceğim zaten kararımı verdim tüm oyunlarımı silip sadece MC'yi bırakacağım zaten onu da çok oynamam diye düşnüyorum.

Başlık ve konu shitpost kokuyor :D

Ben 11'e geçeceğim LGS pandemi zamanına geldi canlı derste bile arkada LoL oynayarak 457 puan gibi bir şey yapmıştım. Hocalar bile lolcü diye sesleniyordu :D fakat sen kendine güvenmiyorsan silebilirsin.

Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Hocam bende başlicaktm son anda vazgeçtim bırakın veya ara verin yoksa sonu kötü olabilir sizin adınıza bende bu sene girdm bi oyun bağımlısı olarak umarm siz öyle girmesiniz

Kendini kontrol edebilirsen sorun yok fakat zaten az olan zamanına yazık olur. Online Rekabetçi bir oyun olduğu için ragequeue atıp bütün gününüzü çöpe atma riskiniz var.

Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Taş devrine dön bence. Bilgisayarı sakla yada ailen saklasın. Bir hafta sonra unutursun oyunu. Benim bir yılım böyle geçecek.

Hocalarım sizce Discord'u da silmeli miyim? Birkaç arkadaşım var onlarda Instagram'da ekli.

Ama başka konuşabileceğim bir uygulama yok arkadaşlarımla. Ama bir daha düşündümde acaba PC oyunlarını kökünden mi bıraksam direk yaz tatilinde?

Geri
Yukarı