LGS senesinde yanlışlıkla LoL'e bağımlı olmak

Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Hocam sınavınız ve akıl sağlıgınız için mecburen bırakmalısınız.

Silmenizi tavsiye ederim. LoL size agresiflik, sinirlilikten başka bir şey katmaz. Ders çalışacağınız zaman da aklınızı bulandırabilir. Ben de oynuyordum LGS zamanı sonlara doğru bıraktım ancak kafamda hep bir oyun oynama isteği vardı, tam odaklanamamaya başlamıştım.

LoL kadar hayat karartıcı bir oyun göremedim bir keresinde az kalsın indiriyorum iyi ki error verdi hayatım kurtuldu o derece yani.

İyi ki indirmemişsiniz hocam gerçekten bağımlı yapıyor. Şu seneyi hayırlısıyla atlayatım ilk işim yaz tatilinde LoL indirip sabahlamak olacak (ya da o sırada aklımda LoL bile olmaz belli değil.)

Tüm herkese çok teşekkür ederim şu anlık mentalim biraz daha düzeldi ve daha tam başlamadan bırakmak daha iyi olacaktır benim için. Zaten oynadığım 3 gün falan toplasanız 10 maç olmamıştır 5 maç falan Max herkese tekrardan teşekkür ederim.

Bu yaz tatili bitince 8. sınıfım ve şu an derecemde yok oyunda Rengar oynarken daha 1 orman bile alamıyordum. O yüzden bağımlı değildim. Bu akşam tristina diye karakter keşfettim ve çok beğendim yaz tatilinde hem ders hem bilgisayarı belli bir süre götürdüm diyelim fakat okul başlayınca aklıma hep LoL olmasından korkuyorum ve LGS zamanı PC de kalkacak, iyice aklımı oyunlarla bozmak istemiyorum. Sizce hemen silmeli miyim yoksa bu yaz tatilinde 1-2 hafta da olsa derecesiz oynamalı mıyım? Bence silsem iyi edecek çünkü şu an canım çekiyor oynamak ve bağımlısı olmaktan korkuyorum sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Aga silme niye silesin sadece kendine sınır koy ve o sınırı geçemezsen kendine ceza ver mesela günlük 2'den fazla maç oynamayacağım de oynarsan LoL'ü sil direk canın oynamak istiyorsa oynamak için günde 2 maça katlan.

Yeni konular

Geri
Yukarı