LGS senesinde yanlışlıkla LoL'e bağımlı olmak

Hocalarım sizce Discord'u da silmeli miyim? Birkaç arkadaşım var onlarda Instagram'da ekli.

Ama başka konuşabileceğim bir uygulama yok arkadaşlarımla. Ama bir daha düşündümde acaba PC oyunlarını kökünden mi bıraksam direk yaz tatilinde?

Sosyal medyadan tamamen engelleme kendini. Ders çalış ama çok da çalışma. Sağlığa da zararlı. Bari günde 1 saatte olsa medyaya bak.

Öncelikle günaydın herkese ve dün akşam LoL, Valorant ve birçok oyunu sildim. Oynamak istediğim tek LoL var. Şu an hep aklıma geliyor yükleyip oynasam mı diye son anda hep kendime engel oluyorum umarım bu 1-2 haftaya geçer. Zaten bu oyun seneye de bu kadar oynanacaktır diye düşünüyorum.

Öncelikle günaydın herkese ve dün akşam LoL, Valorant ve birçok oyunu sildim. Oynamak istediğim tek LoL var. Şu an hep aklıma geliyor yükleyip oynasam mı diye son anda hep kendime engel oluyorum umarım bu 1-2 haftaya geçer. Zaten bu oyun seneye de bu kadar oynanacaktır diye düşünüyorum.
Hikayeli oyun oynamanı öneririm.

Hikayeli oyun oynamanı öneririm.

Hocam RDR 2 ve GoW vardı da sildim yüklemeye de üşeniyorum.

Silmeni öneririm.

Sildim zaten fakat aklıma gelip gelip duruyor hocam. Yani tüm bağımlılık dün alt koridorda 2 maç Tristana oynayarak başladı Rengar'da ormanda mavi bile alamıyordum sinirleniyordum oynayabildğiğim karakter olunca sıkıntı çıktı.

LoL kadar hayat karartıcı bir oyun göremedim bir keresinde az kalsın indiriyorum iyi ki error verdi hayatım kurtuldu o derece yani.

Geri
Yukarı