LGS sınavına gireceklerine tavsiyeleriniz

Daha fazla  
Merhaba dostlar, bu sene benim için ve benim gibi LGS sınavına girecek kişilerin önemli bir sene. Foruma danışacağım birkaç soru var. Bu forum başlığı LGS girecek kişiler içinde rehberlik olsun.

1) dershaneye yoksa Doping Hafıza veya YouTube üzerinden mi çalışayım?

2)Doping Hafıza ile YouTube arasında bir fark var mı?[Özellikle Doping Hafıza kullanmış kişiler soruyorum]

3)LGS sınavı hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız?

1) Bunun kendin bilmelisin, dershaneyi kendine olumlu hale getirebileceksen dershane verimli olur. O kadar para değer mi değmez ama. Evden kendim çalışamam dersen gidebilirsin.

2)Fark elbette var hocayla falan görüşebiliyormuşsun sanırım, ama bunun falan pek artisi yok okul hocaların da yardımcı olacaktır sana. Parasını hakettiğini düşünmüyorum.

3) Bu sene yine bir felaket olmazsa daha zorlayıcı olacaktır, bu sizin için iyi bir şey çünkü gerçekten çalışanlar belli olacak.

Asla doping hafıza kullanma. Reklamların hepsi sahte, hedefi olan kullanmamalı. LGS kolay bir sınav, tabi düzenli çalışılırsa. Bazıları soruyor 8. sınıfta oyun oynasam bir şey olur mu diye. Oynama kardeşim, bu sene tüm odağını derse vermen gereken sene. Bol paragraf ve mantık soruları çözülmeli, ayrıca boş vakitlerde veya dersten sıkılındığında bol bol kitap okunmalı. Türkçe için ALES, sosyal için YGS, YKS çözülebilir. Son olarak senin yaşında birinin YouTube’den kendi kendine böyle bir sınava çalışabileceğini düşünmüyorum. Seni çok yormayacaksa dershaneye gitmen iyi olur.

Aktif Doping Hafıza kullanıyorum. Öncelikle Doping Hafıza'daki koçluk hizmeti vs. kısıtlı. 12K paket aldım ve 10 defa rehber koça bağlanabiliyorum. Bu bağlanma süresi ise 15 dakika Daha sonrasında hak satın almak isteyince 650 TL. Özel konu, ders hizmeti 20 defa kullanılıyor. Onun dışında konu anlatımları vs. YouTube dan bir farkı yok. Hafıza testleri falan var ara ara. Tavsiye etmiyorum.

Merhaba dostlar, bu sene benim için ve benim gibi LGS sınavına girecek kişilerin önemli bir sene. Foruma danışacağım birkaç soru var. Bu forum başlığı LGS girecek kişiler içinde rehberlik olsun.

1) dershaneye yoksa Doping Hafıza veya YouTube üzerinden mi çalışayım?

2)Doping Hafıza ile YouTube arasında bir fark var mı?[Özellikle Doping Hafıza kullanmış kişiler soruyorum]

3)LGS sınavı hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız?
Doping Hafıza denilen saçmalığı alma. Boş para. Gidebilirsen dershaneye git. L

1) bence dershaneyi bilemiyorum ama Doping Hafıza'ya gerek yok kesinlikle. Ben 2021'de girdim ve pandemi falan vardı dershaneye de gidemedim.

2) YouTube daha mantıklı olur gibi geliyor bana.

3) sınav ne olursa olsun korkma, bu bir sıralama sınavı. Hiçbir şekilde stres yapma. Yoksa bakarsın hayallerinin okulu strese girdiğin için yapamadığın 2 matematik sorusu yüzünden kaçıverir. (nereden biliyorum sorma :D)

Boping hafıza alma mümkünse. Gerçekten çok kötü. YouTube'den videolar izle. Tonlarca test alma bir zaman sonra gözünde büyüyor. Disiplinli çalış. Zaten sorulara baktığım zaman çok zor olmayan sorular. 2021'den sonra baya kolay geliyor. Dersleri dinle tekrar et test çöz yeterli. Gözünde büyümesin

Yeni konular

Geri
Yukarı