LGS son 1 ay kala Anadolu lisesine girilebilir mi?

Ben başlasam bir şey yapamam. Bende LGS öğrencisiyim. 20 netim var matematikten 3 yanlış 0 doğrum var. Başlamama gerek olduğunu düşünmüyorum.

Berat, konuyu açanın ve Sosyal'deki 11 13 yaşındaki hocalarımın özetisin. Bunu somutlaştırdığın için teşekkür ederim. Başlarsan bir ihtimalle kazanırsın falan, o yüzden başlama bence de. Kimse bir şeyler başarmanızı istemez. Sizin tek başarınız 7 24 Sosyal'de takılıp burada anlamsız konular açmak ve birbirinize bilginiz olmamasına rağmen tavsiye vermek.

Ben ibni sina sağlık meslek kazandım girdiğime pişman oldum Anadolu'ya gitsem en azından daha iyiydi tercihini Anadolu'dan yap.

Hocam çalışmadan önce kaç puan alıyordunuz ve sonra nasıl bir program izlediniz?
aga ben denemelerde genekde okul içersinde ilk 5 giriyordum 120 kişilikti 8 ler toplam doğru yanlış 90 soruda 76 doğru 4 boş 20 yanlış oluyodu ve son 2 ay içersinde herşey deişebiliyor emin ol çalışma prensibim çok sıkıydı masada hiç bişey olmazdı pencereyi kpataıp perdeyi indirip 1 günde 200 250 soru civarı cözüyodum

Bize sorunca keşke 500 puan yapabilsen ama o işler öyle yürümüyor. Denemeden de bilemezsiniz, son ana kadar çalışın ve uğraşın. Deneyince yapıp yapamayacağınızı görürsünüz. Benim tavsiyem Matematik yönündeki eksikliklerinizi kapatmanız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı