LGS sürecim

Kendinizi sizden kötülerle kıyaslarsanız ancak kendinizi kandırırsınız.
Doğru söylüyorsunuz, potansiyelimin altında bir sonuç yaptığımı düşünüyorum fakat siz sınav konularında, sınav konularının dışında da troll, olumsuz cevaplar yazıyorsunuz. Bence kendinizi gözden geçirin.

Doğru söylüyorsunuz, potansiyelimin altında bir sonuç yaptığımı düşünüyorum fakat siz sınav konularında, sınav konularının dışında da troll, olumsuz cevaplar yazıyorsunuz. Bence kendinizi gözden geçirin.
Geçmiş konularına baktım sayfalarca insanlara hakaret ettiği mesaj dolu. Hala nasıl kalıcı uzaklaştırılmadı anlamış değilim. Umarım moderatörler bir şeyler yapar artık

100 soruluk basit bir sınava bu kadar kitapla hazırlanıyorsan vay haline. Bundan hiç şüphem yok ki sen ileride asla iyi bir yerlere gelemeyeceksin.
Aynen 100 soruluk aşırı basit bir sınavda nasıl bir başarı elde etmiştin sen peki? Veya sınava girmiş miydin daha doğru olur.
Asıl bu sınava bile bu kadar iyi hazırlanan birisi gelecekte başarılı olur senin gibi bütün hayatı yatmakla geçenlerin varacağı yer asıl belli.
Edit: Arkadaşın önceki mesajlarına baktım herhalde girdiği LGS'yi fullemiş(!) 470 puana rezil dediğine göre.
Edit 2: Arkadaş istisnasız tüm LGS konularına "rezil, kötü, berbat" demiş. Kötü anıları var herhalde sınavlarla.

Son düzenleme:
100 soruluk basit bir sınava bu kadar kitapla hazırlanıyorsan vay haline. Bundan hiç şüphem yok ki sen ileride asla iyi bir yerlere gelemeyeceksin.
Dostum önce ki LGS konusunda da aynı şeyi yazmıştın herhangi bir sorunun mu var hiç mi üzülmüyorsun insanları kırmaktan ?

1656617728199.png

Gayet güzel bir sonuç elde etmişsiniz, başarılarınız devamını dilerim. Benim sonucum da böyle...

Yeni konular

Geri
Yukarı