LGS'den 350 puan almak için gerekenler

İlk olarak sakin olman gerekiyor. Matematikten bu kadar net yapabiliyorsan fazlasını da yaparsın ve internette var olan puan hesaplama siteleri pek doğru sonuç vermiyor. Sınavda bu netleri yapabilirsen 350 puandan yüksek bile alabilirsin.

Ben;
İnkilap- 8 net.
Fen- 13 net.
Matematik. 1 net.
İngilizce. 10 net.
Din. 8 net.
Edebiyat. 11 net.
(Eksik varsa söyleyin lütfen.)
Ben bu netlerle 311 puan almıştım. Siz o netlerle rahat alırsınız. Önemli olan çok doğru yapmak değil. Az yanlış yapmak. Bilmediğiniz soruları kesinlikle boş bırakın.

Ben;
İnkilap- 8 net.
Fen- 13 net.
Matematik. 1 net.
İngilizce. 10 net.
Din. 8 net.
Edebiyat. 11 net.
(Eksik varsa söyleyin lütfen.)
Ben bu netlerle 311 puan almıştım. Siz o netlerle rahat alırsınız. Önemli olan çok doğru yapmak değil. Az yanlış yapmak. Bilmediğiniz soruları kesinlikle boş bırakın.
Hocam matematikteki her soruyu A diye sallasanız en az 3 doğru yapardınız zaten.

Türkçe 19 Net
İnkilap 9 Net
Din 7.33 Net
İngilizce 10 Net
Matematik 8 Net
Fen 16 Net

Son girdiğim denememden netlerim ben kaç alırım arkadaşlar.

Hesapladım 364 puan gibi bir şey alıyorsun ama yanlışlarınıda yazman lazım.

Net doğru sayısı değildir. Yanlış sayısı: 3 - doğru sayısıdır. 375 puan çıkıyor hocam. Bu arada puan önemsizdir. Önemli olan yüzdelik dilimdir.
Konu LGS puan hesaplayama döndü.
Ben gireli 1 yıl oldu.
Konuyu kim hortlattı?

Dosya Ekleri

• fdfffff.PNG
    fdfffff.PNG
    22,4 KB · Görüntüleme: 134
Puana bakma. Yüzdeliğe bak. Ben 381 puan aldım. Ama yüzdelik 17 küsurdü.

Sistem saçma. Ben orta okuldayken çok zor dönemler atlattım. Hayat zehir gibiydi. Şimdi hayatım daha iyi. Lise 2 deyim ve notlarım uçuyor. 91, 3xxxx le takdir alacağım. Sınavlara 4 aya yakın çalıştım (isteyene uzun süre ders çalışma taltiği hakkında konu açarım). Şimdi benim tanıdıklarım var nitelikliye giden. Ve şu an benim onlardan farkım yok. Ama onlar zeki çocuklarla okul arkadaşı olurken ben madde kullanan çocuklarla arkadaşlık kuruyorum. Bu hak mı?
Hesapladım 364 puan gibi bir şey alıyorsun ama yanlışlarınıda yazman lazım.

Faili buldum, ateşe atın.
Konu LGS puan hesaplayama döndü.
Ben gireli 1 yıl oldu.

Nereyi tutdurdunuz hocam.

Geri
Yukarı