LGS'ye 48 gün kaldı

crayster

Decapat
Daha fazla  
Sınava 48 gün kaldı ve ben hala doğru düzgün bir şeyler yapamıyorum. Bazen yapma isteği geliyor ama masaya oturduğumda başka şeylerle uğraşıyorum. Abim bana program yapsa da ben programa uyamıyorum ve abimde beni saldı. Normalde dersi derste dinlesem bile bazen anlamıyorum ramazandan dolayı dersteyken hiçbir şey anlamıyorum matematikte mesela konunun başını anlıyorum ama konunun devamı geldiğinde gram bir şey anlamıyorum fende Türkçede ingilizcede biraz iyiyim bir bu dersleri yapabiliyorum bizim ailede LGS'ya da teog sınavına girenlerin hepsi 350 450 arası alıyor ben ise 200 280 alıyorum dershaneye gitmeme rağmen. Abim ile annem aile hakkında konuşuyorlar sonra ok dönüyor bana geliyor benim hakkımda konuşuyorlar ders çalışamıyor gibi o konuda haklılar ama benim elimde olan bir şey değil bende isterim 450 puanlara çıkmak çalışkan olmak ama benim 1 ayım kaldı diğer aylar hep bir şey çıktı ya vakit bulamadığım oldu ya ders yapmak istemediğim oldu ya misafirliğe gitmekten oldu bu sorunlar ve bunların fazlasıyla olan sorunlar yüzünden hiçbir şey yapamadım 48 günüm kalmış bu günlerimi nasıl değerlendirebilirim?

Ben geçen sene girdim denemelerde 300'ün üstüne çıkamıyordum genelde matematiğe ben de son dönemler kafam basmıyordu sınavda 373 yaptım zaten önemli olan yüzdelik dilim Türkçe ve fen bilimlerine önem göster hem basit hem puanı yüksek dersler.

Ramazan'dan dolayı neden dersi anlamıyorsunuz? Orayı anlamadım.

Mevcu durumunun en büyük sorumlusu sensin. Kendin diyorsun. Ders çalışmadığını, çalışmak istemediğini, başka şeylerle uğraştığını söylüyorsun. Bu vaziyette gelip de forumda ağlama. Ben de 8. sınıfa gidiyorum, aynı sınav benim için de 48 gün uzakta, ama gerekeni yaptım, yapıyorum; forumda da timsah gözyaşları dökmüyorum.

Kısaca, bu saatten sonra zor. Hatta imkansız gibi.

Bu vaziyette gelip de forumda ağlama. Forumda da timsah gözyaşları dökmüyorum.

Hocam ayıp oluyor ağlama falan ama haklısınız diyeceğim bir şey yok.

Hocam geç değil imkansız diye de bir şey yok :)

Hocam sanırım oruçlu ders çalışıyor ondan dolayı bence.

Mevcu durumunun en büyük sorumlusu sensin. Kendin diyorsun. Ders çalışmadığını, çalışmak istemediğini, başka şeylerle uğraştığını söylüyorsun. Bu vaziyette gelip de forumda ağlama. Ben de 8. sınıfa gidiyorum, aynı sınav benim için de 48 gün uzakta, ama gerekeni yaptım, yapıyorum; forumda da timsah gözyaşları dökmüyorum.

Ben çalışmak istemediğimi demedim ben çalışmak istediğimi fakat yapamadığımı yazdım o yüzdende çalışmak istemiyorum. Ayrıca ben asla ders için ağlamam. Evet haklısın bu saatten sonra zor ama belki bir şey yapabilirim yine de yanıtın için teşekkürler.

R
Hocam ayıp oluyor ağlama falan ama haklısınız diyeceğim bir şey yok.

Hocam geç değil imkansız diye de bir şey yok :)

Hocam sanırım oruçlu ders çalışıyor ondan dolayı bence.
Rakip elemek galiba bu hocam :D

Zorla tutturmuyorlar herhalde. Ders çalışmasına engel oluyorsa tutmaz. Bahanesi bu ise de saçma. Ders çalışmak istemiyorum demenin farklı bir yolu.

Haklısınız kardeşim'de 8.sınıf öğrencisi ve ders çalışabiliyor yani bu arkadaş da çalışabilir bahanesi de bu olamaz hani haklısınız :)

Geri
Yukarı