LGS'ye nasıl çalışmalıyım?

Emir Usta

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, hedefim 400 puan ve şeytana uyup bu dönem çok çalışmadım ve 1 dönem kaldı ben bu bir dönemde çalışarak bir yerlere gelebilir miyim? Çevremde bana tavsiyeler hep çalışma konu tekrarı yap çalışma kitap oku çalışma konu anlatımı izle diye tavsiyeler var. Ben nasıl ve kaç saat çalışırsam sınavı yetiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, hedefim 400 puan ve şeytana uyup bu dönem çok çalışmadım ve 1 dönem kaldı ben bu bir dönemde çalışarak bir yerlere gelebilir miyim? Çevremde bana tavsiyeler hep çalışma konu tekrarı yap çalışma kitap oku çalışma konu anlatımı izle diye tavsiyeler var. Ben nasıl ve kaç saat çalışırsam sınavı yetiştirebilirim?
2020 senesinde doğru düzgün çalışmadan 280 almıştım. Kendini biraz daha sıkabilirsen net 350'den fazla alırsın.

Tek diyebileceğim çok çalışmak önemli değil çalıştığından verim alman daha önemli daha çok ders çalışıp verimi alırsan etkisini görürsün(geçen sene girdim bende)

Hiç çalışmadım oturup test çözmedim sadece ödev yaptım ve dershaneye gittim 360 aldım çalış hiçbir zaman geç değildir ben son 1 ay matematiğe baktım etkisi oldu 1 dönemde hayli hayli yaparsın.

Hiç çalışmadım oturup test çözmedim sadece ödev yaptım ve dershaneye gittim 360 aldım çalış hiçbir zaman geç değildir ben son 1 ay matematiğe baktım etkisi oldu 1 dönemde hayli hayli yaparsın.
bana saçma gelen ben matematikten her konudan sene sonuna kadar 2000 soru çözdüm diyelim benim orda o konudan göreceğim sadece 2 soru olacak

Kitap okusan ne fayda, ezbere konuşuyorlar :D Kitabın faydası uzun bir süre okursan, alışkanlık haline getirirsen yararlı olur. 1 dönemlik iş değil bu. Saat konusu ise kişiden kişiye değişir, ne kadarı senin için yeterli geliyorsa o kadar çalış. Ayrıca puana göre çalışma, istediğin lise bir yıl 460 ile bir sene 400 ile alır. Değişken bir durum bu. Hedefini böyle yapma.

Merhaba, hedefim 400 puan ve şeytana uyup bu dönem çok çalışmadım ve 1 dönem kaldı ben bu bir dönemde çalışarak bir yerlere gelebilir miyim? Çevremde bana tavsiyeler hep çalışma konu tekrarı yap çalışma kitap oku çalışma konu anlatımı izle diye tavsiyeler var. Ben nasıl ve kaç saat çalışırsam sınavı yetiştirebilirim?

Hocam istediğiniz zaman çalışıp kaderinizi değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı