Linux nedir?

Ben hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum FPS olarak Windows'tan yüksek FPS alıyorum. Bu yüzdende windowsa hiç dönmek istemiyroum.

Gnel olark Windwos'da ssd ve 16 GB ram olmasına rağmen laglı, illaha iyi bir sistem olacak yani. Linuxe geçtim, hem çok hızlandı, hem FPS arttı hem de istediğimi gibi özelleştirebiliyroum.

Ben hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum FPS olarak Windows'tan yüksek FPS alıyorum. Bu yüzdende windowsa hiç dönmek istemiyroum.

Gnel olark Windwos'da ssd ve 16 GB ram olmasına rağmen laglı, illaha iyi bir sistem olacak yani. Linuxe geçtim, hem çok hızlandı, hem FPS arttı hem de istediğimi gibi özelleştirebiliyroum.
Kesinlikle.

Linux'un en büyük faydalarından biri de bilgi özgürlüğüne dayadığı merdiven. Herkes bir katkı yapabiliyor ticari şirket olsun tekil kişi olsun ya da istediği amaçla kullanabiliyor.

Anti Android ve anti Linux kesimlerinin (ki genelde çocuklardan oluşuyor bu kitleler) anlamadığı şey bu iki sistemin de büyük tekelci şirketlerin sırtına bir heybe vurması.

Ne olacaktı her iş için Windows kullanmak ve Apple kullanmak zorunda olsak, lisans ücretleri boru teslimatı gibi gelse ürünlerin fiyatları da taa nikahına çıksa iyi mi olacaktı?

Linux belki Windows'u delemeyebilir ama gorunuse gore Musa'yi delmis.

Teknik Musa'ya biraz fazla yukleniyorsunuz bence. Kimileri icin fazla terminolojik gelebilir aciklamasi ama Windows'un artilarindan profesyonelce bahsetmis.

Arayüz, oyun hep Windows geliyor.

Arayuz ve oyun goruldugu uzere hep Windows geliyor. Ama hep mi hep Windows geliyor.
Daha ne Linux kullaniyorsunuz ben anlamiyorum. Bu mesaji yazdigim cihaz Linux mesela, bazen arayuz gelmiyor. Satip Windows alicam.

Son düzenleme:
@MusaEnes Windows ve Linux ihtiyaca göre kullanılır kardeş. Mesela Nasa Linux terchi ediyor 2013'ten beri ama hindistan aya roket fırlatırken simülasyon ve hesaplamalar için Windows 10 kullanıyordu.

Yani iki işletim sistemi de kullanıcıların ihtiyacını görebilir. Ben uç noktalardan örnek verdim.

Teknik Musa'ya biraz fazla yukleniyorsunuz bence. Kimileri icin fazla terminolojik gelebilir aciklamasi ama Windows'un artilarindan profesyonelce bahsetmis.

Arayuz ve oyun goruldugu uzere hep Windows geliyor. Ama hep mi hep Windows geliyor.
Daha ne Linux kullaniyorsunuz ben anlamıyorum. Bu mesaji yazdigim cihaz Linux mesela, bazen arayuz gelmiyor. Satip Windows alacağım.

Eyvallah abicim. Windows'u öven kullanıcıları görmek güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı