Linux'da neler yapıyorsunuz?

Oyun için Steam'de Linux işletim sistemli oyun kategorisine bakabilirsin.
İş odaklı kullanabilirsin.
Ama yine de her daim ben Windows 10 öneriyorum.

...bunun bir alternatifi var mı bilmiyorum çok araştırmadım.
Google'ın resmi aracı olan ADB/Fastboot var, Platform Tools ile geliyor. Hatta GNU/Linux üzerinde ADB/Fastboot için telefonun USB sürücülerini kurmanız bile gerek kalmıyor.

Adobe programlarının ise bir sürü alternatifi var. Mesela Illustrator alternatifi olarak Inkscape.

Google'ın resmi aracı olan ADB var, platform Tools ile geliyor. Hatta GNU/Linux üzerinde ADB için telefonun USB sürücülerini kurmanız bile gerek kalmıyor.

Adobe programlarının ise bir sürü alternatifi var. Mesela ıllustrator alternatifi olarak Inkscape.

Bunu denemişdim hatta konu da açtım fakat eskik sürücüleri falan var galiba halen daha araştırıyorum birkaç video izledim bunu Windows'dan device Manager yardımı ile yapıyorlar device Manager gibi bir şey var mı Linux'da?

Fastboot cihazımı algılamıyor.

Oyunumu oynuyorum, novelimi okuyorum. Windows'ta yaptığım şeyleri Linux'ta yapınca daha fazla keyif alıyorum. O benim en iyi arkadaşım.

Evet bende her şeyi Linux'de yapmak istiyorum fakat Windows beni kendine çekiyor
Çoğu zaman Linux kullanırken kendimi 2001'lerde sadece internete bağlanabilen OS kullanıyormuş gibi hissetebiliyorum. :D

Geri
Yukarı