Linux'da neler yapıyorsunuz?

Bende @ANON1M hocam gibi siber güvenlikle uğraşıyorum hem de gündelik kullanım için kullanıyorum. Siber güvenlik için zaten bire bir. Özellikle de Kali Linux. Günlük kullanım içinde ben çok keyif alıyorum. Hele ki terminal ekranını açtığımda ayrıca bir keyif alıyorum.

Evet bende her şeyi Linux'de yapmak istiyorum fakat Windows beni kendine çekiyor
Çoğu zaman Linux kullanırken kendimi 2001'lerde sadece internete bağlanabilen OS kullanıyormuş gibi hissetebiliyorum. :D
Ben sadece Odin programında sorun yaşamıştım onun dışında uygulama sıkıntısı yaşamıyorum. Linux desteklisi olmasa bile çok fazla alternatifleri bulunuyor.

Ben @Berkay Davas 'ın Linux kullanma sebebini nedense çok merak ettim GNU/Linux kategorisinde bulunmuyor pek.

@ANON1M Arch ve Gentoo gibi dağıtımları kurmayı öğrenmek eğer istemezsen tamam
@Oyun Oynayan Sen önerebilirsin. Ben amaca göre öneriyorum. Photoshopçuya Linux demiyorum ama uygun görürsem kişiye Linux öneririm.
@Seradotwav Bildiğim Windows'a da o araçlar yüklenebiliyor.

Ben @Berkay Davas'ın Linux kullanma sebebini nedense çok merak ettim GNU/Linux kategorisinde bulunmuyor pek.
Linux'taki Python geliştirme ortamı daha çok hoşuma gidiyor. Linux konusunda destek vermek zaman aldığı için vakit ayıramıyorum.

Windows'da ne yapabiliyorsan aynısını yapabiliyorum. Ha bir tek mavi ekran, uzun bekleme süreleri ve zararlı yazılımlar ile uğraşmıyorum o kadar.
Bi' ara kerata çıkıp bana artislik yapıyordu, şu saatler içerisinde yeniden başlatmanız gerekli diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı