Linux'tan Windows 8.1'e geçmek mantıklı mı?

Daha fazla  
Ekran kartı
amd radeon x300/x550/x1050 series
Anakart
945GCM-S2L
İşlemci
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
Sistem özelliklerim:
  • Intel(r) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
  • AMD Radeon x300/x550/x1050 series.
  • RAM: 2 GB.
  • İşlemci: 32 Bit - 64 Bit.
  • 160GB disk.
  • 2 işlemci.
VirtualBox'ta denedim, kurdum ama 4 GB RAM'a ihtiyacınız var gibi bir hata aldım. Sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerim:
  • Intel(r) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz
  • AMD Radeon x300/x550/x1050 series.
  • RAM: 2 GB.
  • İşlemci: 32 Bit - 64 Bit.
  • 160GB disk.
  • 2 işlemci.
VirtualBox'ta denedim, kurdum ama 4 GB RAM'a ihtiyacınız var gibi bir hata aldım. Sizce geçmeli miyim?
Ben Linux'da kullandım Windows 8.1'de hatta şuan da kullanıyorum ancak performans açısından aman aman bir fark olmuyor. Onun dışında hatta yarışır durumdalar bile diyebilirim. Kararsız kalmıştım Linux mu? Windows mu? diye ancak Linux'da bir yerde hata döngüsüne girdi hiç bir şey indiremedim, araştırdım forumlara sordum çözüm çıkmadı bende Windows'a geçtim. Bir ihtimal Windows'da bir tık daha fazla performans alırsınız.

Ben Linux'da kullandım Windows 8.1'de hatta şuan da kullanıyorum ancak performans açısından aman aman bir fark olmuyor. Onun dışında hatta yarışır durumdalar bile diyebilirim. Kararsız kalmıştım Linux mu? Windows mu? diye ancak Linux'da bir yerde hata döngüsüne girdi hiç bir şey indiremedim, araştırdım forumlara sordum çözüm çıkmadı bende Windows'a geçtim. Bir ihtimal Windows'da bir tık daha fazla performans alırsınız.
bende 32bit linux kurduğumdan hiçbirşey yükleyemiyorum çünkü linux 32bit desteğini kesmiş o yüzden windows a geçmeyi düşünüyorum eğer 4gb ramim olsaydı linux da kalır 64bit sistem yüklerdim

Sistem gereksinimleriniz destekliyor ama şahsen Linux kadar iyi performans alamayacağınızı söyleyebilirim çünkü Windows daha fazla donanım kullanıyor.

Windows 8.1 2 GB RAM istiyor 64 Bit için. Sisteminiz yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı