Linuxtan Windows'a dönüş ve düşünceler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En mantıksızı; düşük bilgisayarlı, bilgisayardan pek anlamayıp sadece internete girmek isteyenlere Linux önerilmesi.

Bu işletim sistemi sadece belli bir kesime hitap etmekte. Ama Windows, bence herkes kullanabilir. Sıradan ve kolay.

Ek olarak, o dediğim kişilere Mint Xfce önermek yerine embedded 8.1 industry Pro'yu önermek daba mantıklı. Çözmesi çok daha kolay ve performansı daha iyi, en azından benim E1 2100'de öyleydi.

• Hahaha
İfadeler: 202
Arkadaşlar konu trolldü ve cevap yazanların neredeyse tamamı arkadaşımdı. Konu kapatılabilir. Alacağım kadar zevk aldım ve kahkahalara boğuldum. 1 haftalık ban bile acı çektirmez bu zevk üzerine. Yazan herkese teşekkür ederim. Umarım bana olan saygınız azalmamıştır. Gentoo geçmek amacıyla güçlü işlemci alma için para biriktiren bir Linux kullanıcısı olduğumdan dolayı Linux kategorisindeki arkadaşların bana karşı saygısının azalmasını istemem.

En azından saygınızın azalmadığını bilmem için bu mesaja kalpli göz falan atın. Saygınızın azalmasından korkarak ama aynı zamanda arkadaşlarla eğlenerek açtım bu konuyu.

Ayrıca daha iyi açık kaynaklı işletim sistemi çekirdeği ve işletim sistemi gelene dek Linuxtayım. 😍

En mantıksızı; düşük bilgisayarlı, bilgisayardan pek anlamayıp sadece internete girmek isteyenlere Linux önerilmesi.

Bu işletim sistemi sadece belli bir kesime hitap etmekte. Ama Windows, bence herkes kullanabilir. Sıradan ve kolay.

Ek olarak, o dediğim kişilere Mint Xfce önermek yerine embedded 8.1 industry Pro'yu önermek daba mantıklı. Çözmesi çok daha kolay ve performansı daha iyi, en azından benim E1 2100'de öyleydi.
Sürücü destekleri?

Arkadaşlar konu trolldü ve cevap yazanların neredeyse tamamı arkadaşımdı. Konu kapatılabilir. Alacağım kadar zevk aldım ve kahkahalara boğuldum. 1 haftalık ban bile acı çektirmez bu zevk üzerine. Yazan herkese teşekkür ederim. Umarım bana olan saygınız azalmamıştır. Gentoo geçmek amacıyla güçlü işlemci alma için para biriktiren bir Linux kullanıcısı olduğumdan dolayı Linux kategorisindeki arkadaşların bana karşı saygısının azalmasını istemem.

En azından saygınızın azalmadığını bilmem için bu mesaja kalpli göz falan atın. Saygınızın azalmasından korkarak ama aynı zamanda arkadaşlarla eğlenerek açtım bu konuyu.

Ayrıca daha iyi açık kaynaklı işletim sistemi çekirdeği ve işletim sistemi gelene dek Linuxtayım. 😍
Kalpli göz <3 🥰

Trollüğü bir kenara bırakıyorum, buna cidden patladım🤣
Bi anlayamadınız gitti Mint gibi dağıtımlar en az winZort kadar kolay, windows su edition windows bu edition diye milattan kalma sürümlerde sürünmek yerine Mint gibi güncel biri işletim sistemi kurmak çok daha mantıklı. Tek yapacağı web'de gezinmek, Firefox yuklu geliyor, isterse GUI uygulama magazasından tek tıkla istediği tarayıcıyı kurabilir, aynı windows gibi masaüstünden veya uygulama menüsünden başlatabilir. Linux'u ne sanıyorsunuz acaba?

Yani? Yeni sistem demedim, eski sistem dedim. 7 sürücüleri çalışıyor zaten, çok zorlamaya gerek yok.

Sürücü destekleri kesilmiş oluyor Windows'ta Linux hem güncel hem de fazla sürücü destekliyor.

Trollüğü bir kenara bırakıyorum, buna cidden patladım🤣
Bir anlayamadınız gitti Mint gibi dağıtımlar en az winzort kadar kolay, Windows'su Edition Windows bu Edition diye milattan kalma sürümlerde sürünmek yerine Mint gibi güncel biri işletim sistemi kurmak çok daha mantıklı.

Hocam gerçekten konu troll olmasaydı söyleyeceğim çok şey vardı. Turbox/Izoly önerenlerden veya crack yazılım öneren insanlardan daha az nefret ediyorum Linux'a çöp diyenlerden.

• Muhteşem
İfadeler: 202
Hocam gerçekten konu troll olmasaydı söyleyeceğim çok şey vardı. Turbox/Izoly önerenlerden veya crack yazılım öneren insanlardan daha az nefret ediyorum Linux'a çöp diyenlerden.
Bir de doğru düzgün savunabilseler windows'u 🤣
Saçma saçma argümanlarla Linux'u kötülüyorlar anca, bu konuda bahsettiğim kişiler tarafından açılmış gibi yazıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı