Linux'u anlatmak

Yıllardır kullandığı şeyi 2dk'da satıyorlar hawli gözükmek için. O kadar kahrımızı çekti :D
Satış yok. Ama arada eleştirisi yapılır. Mesela ben Windows 10 kullanıyorum ama tüm yenilikçi özelliklerini kullanmıyorum. Windows 7 ve 8.1 kullanmak daha anlamlı olabiliyor. Çünkü tasarım ve performans kazanıyorsun biraz.

Satış yok. Ama arada eleştirisi yapılır. Mesela ben Windows 10 kullanıyorum ama tüm yenilikçi özelliklerini kullanmıyorum. Windows 7 ve 8.1 kullanmak daha anlamlı olabiliyor. Çünkü tasarım ve performans kazanıyorsun biraz.
Doğru diyorsunuz hocam. Ben de performans almak için modlanmış bir sürüme geçtim. Performans yönünden eksiği var tabiki.

Sosyalizm ile Komünizm'i karıştırmayın.
Sosyalizm - Vikipedi
Komünizm - Vikipedi

...
Linux'un ışıl ışıl tasarımlarına karşın az kaynak kullanması bir mucize.
Yoo, karıştırmadım.

"Sosyalizm, sosyal ve ekonomik alanda toplumsal refahın katılımcı bir demokrasiyle getireceğini ve üretim araçlarının hakimiyetinin toplumlara ait olduğunu savunan, işçilerin yönetime katılmalarına ağırlık veren..."

Tam Linux işte ahahah :D

Yasal olmadığı nerede yazıyor? Üstünkörü okudum fakat böyle bir şey göremedim.
Bende baktım, göremedim.

Unofficial olabilir. Google tarafından desteklenmesine gerek yok, bu onu illegal yapmaz. AOSP ve Android X86 zaten aynı lisans altında dağıtılıyor, hala da geliştiriliyor diye biliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı