Linux'un artıları ve eksileri nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gercekleri soylemek ne zamandan beri savunmak oldu ki?

Zaten cevabi yazdigim arkadas da Linux'a falan saldirmamis ki savunayim, sadece yanlış buldugum yanlari ve deneyimlerimi paylasmak istedim.
Anladım hocam.

Ben Linux konular bakıyorum Windows kötülemeleri garib geliyor harbiden....

Linux'a geçmeli miyim? Artıları eksileri nelerdir? Kullanmak zor mudur?

Oyun performansı Windows'a göre iyi değil. Çoğu yapımcı yazılımlarını öncelikle .exe olarak çıkardığı için aracı programlar dışında veya Linux desteği getirilene kadar açamazsın.

Gercekler acitir. Burada sirf kotululeme gibi gozukmesin diye Windows'u ovemem. Kimse kusura bakmasin.
Windows kötülenmiyor. Neyse onu söylüyorlar genelde. Tabii alışkanlıkların gerçeklerini duymak da kötüleniyor algısı oluşturuyor.
Bu yaptığınız fanboyluk geldi bana. :D
Hayır objektif bakan çok az zaten.
Windows kullanan cahil olarak görüyorsanız Allah akıl fikir versin...
Zaten her işletim sistemi artı ve eksi yanları vardır.

Windows kullanan cahil olarak görüyorsanız Allah akıl fikir versin...
Sen şaka mısın? Biz nerede öyle bir şey söylemişiz? Keşke bu kadar boş düşündüğünü baştan söyleseydin de o yazdığım mesajı da yazmasaydım.
Senin gibi olsam şöyle bir cevabı da başka konuda yazmazdım.
Bilgisayarı sadece oyun konsolu gibi kullananlar bunlarla neden uğraşsın? "Birkaç saati de abartmayın" komedi olmuş biraz. Çalıştıktan sonra eve gelip kafa dağıtmak için oyun oynamak isteyen insana göre gayet abartılacak bir süre. Herkesin saatlerce boş zamanı yok sizin gibi. Açar, oyununu oynar kapatır. Saatlerini, birkaç saat oyunu çalıştırmak için harcayacağına Windows kullanıp oynar geçer. Şu sistemleri amaçtan çok araç olarak görseniz bayağı yol alırsınız.

Bu mesajıma da cevap vermene gerek yok. Haklı çıkmak için konuyu saçma sapan yerlere çekenleri göz ardı ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı