Linux'un Geleceği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuk şey dedi 3GB ram ile daha iyi oynatıyor diğer cihazlara göre. Haklı binlerce reklamı açacak kadar güçlü olmalı. Çünkü sana bir şey satarken binlerce şirketle de anlaşıyor. Kaliteli ürün yapmıyor aslında seni sömürecek şeyler.
'Çocuk' :D? dostum senin ki kuyruk acısı olmalı ki bu kadar gömüyorsun ya da satın alacak paran olmadığı için. Tamam tek derdimiz reklam,haklısın.(4-5 yıl güncelleme desteği aldığından bahsetmiyorum.)

'Çocuk' :D? dostum senin ki kuyruk acısı olmalı ki bu kadar gömüyorsun ya da satın alacak paran olmadığı için. Tamam tek derdimiz reklam,haklısın.(4-5 yıl güncelleme desteği aldığından bahsetmiyorum.)
Gerçekten özür dilerim.

Gerçekten özür dilerim.
Bu arada tekrar belirtmeliyim ki Apple cihazlara sempati duymuyorum çünkü neden bir rendeye 300.000 TL vereyim ki? Dediğim gibi ya çok fakirim ya da bilmiyorum işte doğruyu söylemek gerekirse Apple cihaz satın almak 'Türkiye' şartlarında pek uygun değil. Ayrıca aşağıya bir link bırakacağım adamlar çok güzel bir şekilde eleştirmişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada tekrar belirtmeliyim ki Apple cihazlara sempati duymuyorum çünkü neden bir rendeye 300.000 TL vereyim ki? Dediğim gibi ya çok fakirim ya da bilmiyorum işte doğruyu söylemek gerekirse Apple cihaz satın almak 'Türkiye' şartlarında pek uygun değil. Ayrıca aşağıya bir link bırakacağım adamlar çok güzel bir şekilde eleştirmişler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Esinlenmek bu arada çok güzel bir şey son kullanıcı açısından git gide daha iyi özellikler geliyor.

Evet, Xiaomi'de o kuyruğun bir parçası. Satın aldığım ve problem yaşadığım bir cihazı eleştirmek en doğal hakkım.

Kötü bir şey demedim hocam sakin :D Dediğm şey 4-5 yıl güncelleme verme sırası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı