Lisede arkadaş nasıl bulunur?

Evet, robot gibi gidip gelsin. Bırakın arkadaşlar artık şu ilk günden gereksiz samimi arkadaşlık ortamı kurmaya çalışmayı. Zaten birkaç ay sonra doğal arkadaşlarınızı bulursunuz kendiliğinizden.
Bu beyefendi kesinlikle haklı ve katılıyorum kusura bakmayın şimdi konuyu değerlendirecek olursak kusura bakmayın lâkin yani nasıl desem hafif bir böyle dersleri kaynatan, keko , zargana tip vibe'ı aldım fazlasıyla . Şöyle diyeyim eğer ki böyle herkesle konuşmaya çalışan biri olursanız zaten insanların diline düşer bir ağırlığınız kalmaz buradaki sayın Paul Walker kullanıcı adlı arkadaşımız kusura bakmasın fakat çok boş konuşmuş , bu dediklerim ve diyeceklerim benden sana tavsiye tabi ister dinlersin ister dinlemezsin fakat eğer azıcık kafan çalışıyorsa büyük ihtimalle sonradan pişman olursun , bak dostum durumları değerlendirmelisin şöyle düşün orta açılmadan topa kafa vurmaya çalışma en doğru anı bekle ve topa öyle kafa vurmaya çalış yani adabında edebinde bir kişi ol herkesle samimi olmaya çalışma hem saçma olur hem de sonrasında fazlasıyla üzülebilirsin , yeri geldiği zaman şaka yapmaktan gerek ders içinde gerek ders dışında kaçınma tabi abartmadan o ayarı tam manasıyla tutturmaya bak , canın sıkılıyorsa ilgini çeken kitaplar oku boş kaldığında bunlar seni ileriye ve üst bir seviyeye taşıyacak olan şeyler arkadaşlar değil tabi istisnalar hariç şimdi ben kendimi söyleyeyim ben böyle sessiz ,zaten tipsizliğimden ötürü de asosyal bir kişiydim fakat okul başladıktan 1 hafta sonra falan bir arkadaşım hiç umursamadan yanıma oturdu konuşmaya çalıştı, şaka yaptı o gün bugündür de dostluğumuz devam ediyor çok şükür , çok kaliteli bir adam ondan fikir alırım ona danışırım o da az çok sessiz biri fakat bizim lisedeki 5'li arkadaş grubumuzun en seslisiydi arası en iyiye yakın benle idi zaten o grupta da en çok ona güvenirim en yakın dostum da odur zaten , biraz uzattım kusura bakma tahminimce böyle bir tipsen muhtemelen niteliksiz veya ortalamanın biraz altı bir lisedesindir , yani elinden geldiğince kitap okumaya çalış , okulun bahçesi varsa otur orda ( ot gibi aynen ot gibi ) , sana diyeceğim bir kaliten olsun hani diyorsun ya ben konuşmaya çalıştım o konuşmaya çalıştıklarınla da zaten yüzde 70 ihtimal çoğuyla samimi bir arkadaşlığın asla olmaz bak sana ders çalış otur demiyorum kitap oku kitap okumanın bir zevkine varabilirsen emin ol devamı gelir ve ayrıca eğer ki kitap okumaya niyetlenirsen herkes şunu okumuş ben de okuyayım yok bu kitabı insanlar elimde görürse ayıplarlar vs. ile asla kitap okuma neye ilgin varsa fantastik, gerekirse masal oku ancak sevebileceğin azıcıkta olsa kelime hazneni geliştirebilecek şeyler oku zaten böyle olursan ileride de aşırı faydasını görürsün , ayrıca son bir not lisenin bence en prime dönemi 10. sınıftır 9,11,12 falan değil 9 da halen çocuksundur 11de sınav stresiyle herkes yavaştan ciddileşmeye başlar , 12 de zaten doğru düzgün arkadaş yüzü görmezsin , 10 ise tam böyle o ortaokul duygularının atıldığı herkesin büyük ihtimalle rahat olduğu , yaptığın şakalar kimsenin kasmadan güldüğü bir dönemdir , yazımda umarım zargana bir tip olduğun ve niteliksiz bir lisede okuduğun konusunda umarım yanılmışımdır , inşallah senin için en hayırlısı ne ise onun olduğu gelecekte bakınca güldüğün bir lise hayatın olur .

Son ekleme harbiden doğru yani erkekler çok hızlı kaynaşır usta

Anadolu 93 OBP ile alıyor.
Dürüstçe söyleyin lütfen özel okulda mı okudunuz ?

Bir de okul (lise) nasıl bir semtte ekonomik olarak ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı