Lisede arkadaş nasıl bulunur?

Normal konuştuk çoğu kişiyle, başka sınıftan arkadaş olmak istemiyorlar tek takılmak isteyen oluyor, çoğu kişide ortaokul arkadaşlarının yanındalar 2 tane ortaokuldan arkadaş grup vardı bir grup Allah'a sovuyor dinle ilgili şakalar yapıyor diğeri zorbalık yaparak keyif aliyor benim anlaşacağım kişiler değildi. Tipim iyi şakayı kaldıramayan tiplerden falan değilim bir de.
Her türden insanla karşılaşacaksın lise hayatı boyunca, insanları tanımaya başladıktan sonra kendin için uygun arkadaş tipini kafanda belirliyorsun.Şimdilik çok kafana takma bence.

Hocam teneffüsler 15dk öğlenleri 1 saat yemek molası falan tek kalınca gerçekten okula gelesim kalmıyor.

Sınıf arkadaşlarınla tanış, konuş. Sohbet edecek birçok şey var. Erkekler daha çok beden derslerinde kaynaşıyor mesela. Biraz girişken ol, çok da kafana takma. Kesinlikle arkadaşın olacak zaten.

Güzel kardeşim 2. günden biraz acele etmiyor musun? Sınıfındaki insanlarla tanışamaya bak. En basitinden sıra arkadaşınla falan kantine git. Lisenin ilk gününde sınıf arkadaşlarımla tanışmış onlarla konuşuyordum. Zor olmamalı.

Hocam yan sınıflara bile girdim konuştum okulu gezelimmi gibisinden konuşuyoruz adam 2 teneffüs sonra konuşmuyor bile bende sorun mu var diye düşünüyorum artık.

Bu konuyu kız açsa belki bir nebze hak veririm de erkeksin olum. Lisede erkekler 1 hafta içinde kaynaşır hatta hocalar çok konuşuyorlar diye şikayet etmeye başlarlar. Kasma bu kadar.

Tam aradığım yorum. Herkes ergen aynı kafada, beden dersleri var. Konuşulacak bir sürü konu var. Daha ne olsun yani.

Geri
Yukarı