Liseyi açıktan okumak mantıklı mı?

Sınıfta kalmamın tek etkeni maalesef çalışmamak değil hocam. Liseye geçip okuduğum dönem tedavi görüyordum ve en küçük aksaklık tedaviyi başa sarıyordu. O yüzden yıl sonunda 70 devamsızlığım oldu. Her gitmediğim gün, okuldan soğumama neden oldu. Son aylarda açıldım ama yetmedi, tabii ki. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Özür dilerim hocam sağlıksal durumunuzu bilmiyordum tez zamanda iyileşirsiniz umarım. Böyle bir durumda açığa geçmeniz daha sağlıklıdır diye düşünüyorum ama sağlığınız düzeldiğinde gitmek daha iyidir. Şahsen ben dersleri sevmesem bile lise ortamı için gidiyorum. Yarın bir gün büyüdüğümüzde bir daha gelmeyecek bu günler. Tadını çıkartıyorum.

Özür dilerim hocam sağlıksal durumunuzu bilmiyorum tez zamanda iyileşirsiniz umarım. Böyle bir durumda açığa geçmeniz daha sağlıklıdır diye düşünüyorum ama sağlığınız düzeldiğinde gitmek daha iyidir. Şahsen ben dersleri sevmesem bile lise ortamı için gidiyorum. Yarın bir gün büyüdüğümüzde bir daha gelmeyecek bu günler. Tadını çıkartıyorum.

Estağfurullah, ben belirtmek istemedim açıkçası bir faydası olmaz diye, çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı