Logitech G213 almak mantıklı mı?

G213'ten de memnun olan birisi olarak tavsiyede bulundum sadece. Yeniden alacaksanız artık içerisinde biraz teknoloji bulunsun derim ben. Ses düzeyi ve hissiyatı da G213'e çok benziyor.

Teşekkür ederim. Umarım uzun bir süre kullanırsınız.

Tuş basmama, tuşların soyulması, tuş basınca birden fazla algılama. Bu sorunları bizzat ben yaşadım G213'te. Ben 200-300 TL iken almıştım, bu sorunları yaşadığım için iade edip HyperX alloy Core aldım, o da iyiydi ama tabii G213 tadını vermedi, sonra da G413'e geçtim zaten. Kronik sorun her G213'te olacak diye bir şey yok ama genel bir sorun.

Peki önerebileceğiniz mekanik bir klavye var mı? 800 TL civarı bütçem var.

Peki ne gibi kronik sorunları var? 800 TL gibi bir fiyata kronik sorunlu almak mantıklı değil fakat eğer ciddi sorunları var ise mekaniğe geçeceğim.

Tuş temassızlık yapma sorunu var bir sürü açılmış konu var bu forumda eski forumlarda tabii başına gelmeyen araştırmadığı için bilmeyebilir benim başıma geldi araştırınca anladım hata yaptığımı. Risk almak demek G213 almak.

Tuş temassızlık yapma sorunu var bir sürü açılmış konu var bu forumda eski forumlarda tabii başına gelmeyen araştırmadığı için bilmeyebilir benim başıma geldi araştırınca anladım hata yaptığımı. Risk almak demek G213 almak.

Önerebileceğiniz Blue Switch mekanik klavye var mı peki?

Peki ne gibi kronik sorunları var?

Yaygın olan şikayetlerden birisi, birkaç ay içerisinde tuş basmama sorunu oluyor. Şikayetvar sitesinden de bakabilirsiniz, şikayetleri çok fazla ve Şikayetvar sitesinde bir şikayette gördüm. Logitech sorun yaşayan kullanıcıya yeni bir klavye göndermiş. Anlaşılan kronik sorunlu olduğunu kendileri de kabul etmiş olsa gerek.

hiç surat asmadı hayret,

Kronik sorunlu olması %100 sorun çıkartacağı anlamına gelmiyor ama sorun çıkarma olasılığı yüksektir. Klavyeye o kadar para veriyorken kronik sorunlu klavye almak bence pek mantıklı değil, kronik sorunlu olduğu için çözümü de çok düşük ihtimal oluyor.

Yaygın olan şikayetlerden birisi, birkaç ay içerisinde tuş basmama sorunu oluyor. Şikayetvar sitesinden de bakabilirsiniz, şikayetleri çok fazla ve Şikayetvar sitesinde bir şikayette gördüm. Logitech sorun yaşayan kullanıcıya yeni bir klavye göndermiş. Anlaşılan kronik sorunlu olduğunu kendileri de kabul etmiş olsa gerek.

Kronik sorunlu olması %100 sorun çıkartacağı anlamına gelmiyor ama sorun çıkarma olasılığı yüksektir. Klavyeye o kadar para veriyorken kronik sorunlu klavye almak bence pek mantıklı değil, kronik sorunlu olduğu için çözümü de çok düşük ihtimal oluyor.

Bana da sıvı teması diye yalan atıp 28 gün sonra geri yolladılar. Sadece s tuşu yapıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı