Logitech G213 almak mantıklı mı?

Yaygın olan şikayetlerden birisi, birkaç ay içerisinde tuş basmama sorunu oluyor. Şikayetvar sitesinden de bakabilirsiniz, şikayetleri çok fazla ve Şikayetvar sitesinde bir şikayette gördüm. Logitech sorun yaşayan kullanıcıya yeni bir klavye göndermiş. Anlaşılan kronik sorunlu olduğunu kendileri de kabul etmiş olsa gerek.

Kronik sorunlu olması %100 sorun çıkartacağı anlamına gelmiyor ama sorun çıkarma olasılığı yüksektir. Klavyeye o kadar para veriyorken kronik sorunlu klavye almak bence pek mantıklı değil, kronik sorunlu olduğu için çözümü de çok düşük ihtimal oluyor.

Dostum 6 ay garanti süreci içerisinde bir sıkıntı çıkarsa hakem heyetine başvuru yapar ürünün 0'ını yeniden alırım. Eğer yine olursa paramı geri alır iade ederim. Aşırı hoş bir klavye. Geçmiştede kronik sorunlu klavyelerim oldu ki bilerek almıştım. Fakat 1 tanesinde çıktı. O da Gamepower Warlock. 2 ay içinde sol CTRL tuşu tutukluk yapmaya başladı. Membran klavyelerde tutukluk normaldir.

Membrane klavyede tutukluluk nasıl normal oluyor? Nisan ayından beri kullandığım MSI GK30 klavye var ve tek sorun yaşamadım. Kronik sorunlu klavye alıp tutukluluğunu normalleştirmeyin lütfen :D
@Jekn_hyde kısacası kronik sorunlu klavyelerden uzak durun. 👍 Uğraşmaya değmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı