Logitech Z333 görüşlerim

Uzun zamandır evde 2.0 hoparlör kullanıyordum. Kara Cuma indirimlerinden yararlanarak Z333 ses sistemi aldım. Yorumları okuyarak aldım 92 yorumdan 4-5 tane olumsuz yorum vardı. Logitech sonuçta iyidir diye sipariş verdim. Uydular çok kaliteli ses çıkarıyor ve sesi çok yükselttiğinizde dahi bozmuyor. Fakat subwoofer berbat ötesi. Sesi aşırı derecede boğuk çıkarıyor. Bass tonunu düzgün, olması gerektiği gibi duyamıyorsunuz. Hiç yoktan iyi fakat fiyatının hakkını vermediğini düşünüyorum. Sadece markaya para verdim resmen. 200 TL civarında bir şey alsam aynı sesi alırdım. Almayı düşünenlere tavsiye etmiyorum. Benim gibi sesine bakmadan kullanıcı yorumlarına aldanarak ses sistemine para vermeyiniz.

Kardeşim senin ilacın Marshall Stanmore hem küçük hem klasik hem de istediğin sesi alacağına altina imzamı atarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı