LoL beni kanser edecek

Hocam oynamayın ozaman. Sigara içenlerin dediği şey gibi. Zararlı ama bırakamıyorum abiğğğ.

Başkasına suç atıyorsunuz. Bu genelde olan bir şey eğer takımındaki adam kötüyse senin iyi oynaman lazım. Elinden geleni sürekli yaparsanız ve oyunu hiçbir zaman salmazsanız kazanırsınız elbet. Bunun için deneyim de lazım tabii ki. Mesela dakika kaçta ne yapacağınızı bilirseniz bırak 4V5i 3V5 bile alabilirsiniz. Burada boşa atılan bir flame gördüm diyebilirim açıkçası. Size tavsiyem ilk önce oynadığınız şampiyonu tamamen tanımanız. Karşına hangi rakip gelirse bu şampiyonla ne yapmma gerekir vs. bunları bilirseniz ustalık seviyesine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Başkasına suç atıyorsunuz. Bu genelde olan bir şey eğer takımındaki adam kötüyse senin iyi oynaman lazım. Elinden geleni sürekli yaparsanız ve oyunu hiçbir zaman salmazsanız kazanırsınız elbet. Bunun için deneyim de lazım tabii ki. Mesela dakika kaçta ne yapacağınızı bilirseniz bırak 4V5i 3V5 bile alabilirsiniz. Burada boşa atılan bir flame gördüm diyebilirim açıkçası. Size tavsiyem ilk önce oynadığınız şampiyonu tamamen tanımanız. Karşına hangi rakip gelirse bu şampiyonla ne yapmma gerekir vs. bunları bilirseniz ustalık seviyesine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Usta zaten ben anlamıyorum çevremdeki ve duyduklarımin hepsi bu durumdan muzdarip kim bu kolsuzlar neredeler 😀
Daha şampiyonun sınırlarını bilmeden oynuyorlar sonra flame.

Önce kazanma şartınızın olmadığını kabul edin zevk almak için oynayın illa kazanacaksınız diye bir durum yok, ha illa kazanmak istiyorum diyorsan ( tekli çiftli girdiğini var sayarak ) bir tane daha oyun arkadaşı bulup birlikte oynayarak kazanma şansını arttıracaksın ama tavsiyem bu da değil zevk almak için oyna

Şimdi anlamadığım tek bir olay var burada. Oyunu gömüyoruz tamam. Kitleyi gömüyoruz ona da tamam da kaynak kodları çalınmış bırak ne? Ne oluyor kodlar çalınınca onu anlamadım yani. Hile çıkacak diye diyorsanız, zaten vardı hep de var olacak. Şimdi tilt olayına geleyim. Can kardeşim her oyunda olduğu gibi bu oyunda da troller hadsizler var. Yapman gereken şey basit aç müziğini kafanı sadece oynadığın Hero'ya laneye ver. Hero seçiminde zevk alacağın karakterlerden daha çok takıma yönelik al.

Ha bir de West'e geç tavsiyelerine de aldanmasın kimse West'in 1-30'u demir bronz gümüş Gold'un bir kısmı zaten Türk oyuncu. O daha kötü arada 3-5 kasıntı var onlarda chat yapmaz SS atmaz ot gibi oynar daha çok tilt olursun.

Sosyal'e küfür ede ede içimizi döktüğümüz, böyle nefretimizi kustuğumuz bir yer açılması lazım çünkü şu anki nefretimi, öfkemi, sinirimi kolay kolay ifade edemeyeceğim. Şu aşağıya bıraktığım maç tamı tamına 20-25 dakika önce bitebilirdi. Nocturne denen ormancımız 30 küsürlü dakikalardan sonra tf'leri bırakıp 18 level olmasına rağmen item fullemesine rağmen orman döndüğü için, kuleleri açıp inhibitörlere ellemediği için, hiçbir tf'ye gelmeyip geldiğinde de öldüğü için, 4 ejder, 1 kadim ejder, 2 baron almamıza rağmen 20-30 sayı önde olduğumuz bu maçı kaybettik. Ben hakkımı helal etmiyorum bu herife. Maç sonu ''Mid, top gördünüz mü? Aldınız mı başınızı.'' diyerek kahkaha atan kişinin teki. Yanımda olsa sinirden zarar vereceğim o kadar öfke doluyum. Oyun yeniden elohell'e attı beni be 1 haftada bronz 2 den bronz 4'e düştüm bu tarz herifler yüzünden.
Eki Görüntüle 1697992
Eki Görüntüle 1697994
O oyunu bırak.. hatta insanlardan bile uzak dur ortalama bir insan ya çok kötü veya adidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı