LoL Bitti mi?

Zavk almasını bilen her türlü oynuyor.

Açıkçası sürekli oyuna sallayan kitlenin sinirlerini kontrol etmekte zorlanan kişiler olduğunu düşünüyorum. Zaten konu sahibide perma ban yemiş. Nasıl başarrdı anlamak güç.

Kusacağım artık. Bu videodan bıktım vallahi. Evet rezalet bir şey..
Hocam rankınız neydi? Genelde böyle bahane edenler düşük elo oyuncuları. Ben P4 liginden D4 ligine sadece 3 günde, günlük 2 3 maç atarak çıktım. Kötü oyuncular herkesin takımına gelebiliyor, demek ki sizin mentaliniz aşırı düşük ve yediremeyip sadece başkalarında arıyorsunuz suçu.

Zavk almasını bilen her türlü oynuyor.

Açıkçası sürekli oyuna sallayan kitlenin sinirlerini kontrol etmekte zorlanan kişiler olduğunu düşünüyorum. Zaten konu sahibide perma ban yemiş. Nasıl başarrdı anlamak güç.

Çok uzun hikaye anlatsam kafayı yersin vallahi bak. Sana söyleyeceğim tek şey: Anlatılmaz yaşanır o sinir ve azap! Hele ki TR serverindeysen. Chatte tek gördüğün kelime argo vb. küfür.
Hocam rankınız neydi? Genelde böyle bahane edenler düşük elo oyuncuları. Ben P4 liginden D4 ligine sadece 3 günde, günlük 2 3 maç atarak çıktım. Kötü oyuncular herkesin takımına gelebiliyor, demek ki sizin mentaliniz aşırı düşük ve yediremeyip sadece başkalarında arıyorsunuz suçu.
Vallahi bayadır oynamıyorum oyuna dair hiç bir şey hatırlamıyorum. Bir şey de sormayın travma yaşatmayın bana.. En sonunda delirttiler veledolar perma yiyip kurtuldum. (Onu da nasıl becerdim anlamıyorum)

Sağlığını seviyorsan oynama. Oyunun bittiği falanda yok hala hala çok güncelleme alıp çok oynanıyor ama kitle olarak na ve ru harici çoğu sunucuda hala çok fazla çoluk çocuk kaynıyor kimisi eu West önermiş ancak eu West'te ki tilt edecek insan sayısı ve kanser tip oyuncu sayısı daha fazla hatırlatayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı