LoL Düşük Elo'dan Çıkma Rehberi

Zaten Hız açısından yetişemiyorum :D Bir de Adama E atıyorum saldıracakken Menzil yeterse R açıp Q da atarım W da atarım. Ama ADC ölürse söver laf atar, Sinirim bozulur.
Bir de Karma ile iyi giden şampiyonlar nelerdir?
Yetişeceksin :)
Yetişemiyorsan elo olarak biraz daha düşüksün demektir. Sup oynarken olabildiğince yararlı olmaya bakacaksın. Lanede SGT'na TF de takıma faydalı olmaya bakacaksın. Kalkan verip totem koy ama ölme sadece bu seni bronzdan çıkarır. Baktın adc ye yetişemiyorsun adama ulti e basarsın o da bir şey.

Adama U basarsın derken ADC'ye mi? Öyleyse basıldığını bilmiyordum.

Rehberi beğenmedim. Soloya Olaf ve Tahm Kench'i ekleyebilirim. Tahm Kench'i üst koridorda efsane oynarım ve koridoru neredeyse hiç kaybetmem. Tabii karşınıza Quinn, Jayce gibi uzak menzilli ya da Darius gelmez ise. Aslında Darius pek sıkıntı değil.
Jungle için Rammus, tekrardan Olaf, Jax, Nocturne önerebilirim. Rammus ve Olaf'a Predator alırsanız çok rahat gank atıyorsunuz. Jax ve Olaf oyun sonunda (feedlemezseniz) canavara dönüşüyor. Rammus ve Nocturne çok rahat gank atıyor. Saldırı gücü çıkarsanız Nocturne çok rahat nişancı çıkartabiliyor.
Mid olarak kesinlikle ama kesinlikle Heimerdinger öneririm (umarım doğru yazmışımdır.) Çok rahat 2v1 girebiliyor baskın atmaya çalışan ormanı pişman edebiliyor.
Nişancı olarak Jhin ve Draven öneririm. İyi bir desteğiniz yoksa oynamayın bile. Kanser olursunuz.
Support olarak ise Lulu, Tahm, Blitz öneririm. Alt koridor oynayacaksanız yanınızdaki kişi arkadaşınız olsun. Aksi taktirde sinir bozucu olabiliyor.
Daha fazla öneri verirdim ama üşendim.
Son iki şey. Oyuna girerken herkesi susturun. Ama susturduğunuzu söyleyin.
Son olarak. Soraka varken Allah aşkına nişancı focuslanmayın. Soraka ölmedikçe kimse ölmez!
Elom challanger :) Ayrıca Diamond 1'im.
Şu arkadaş gibi güzel bir şekilde ifade etmek var...

Son düzenleyen: Moderatör:
Eleştiri kabul edemeyen güzel kardeşim benim :)

Elosu challengermış ama Diamond 1'miş. Hiç güleceğim yoktu :D

Elom challanger :).Ayrıca diamond 1 im ve reporladım seni,cezanı alman dileğiyle.

Şu arkadaş gibi güzel bir şekilde ifade etmek varken toxiclik yapmak güzel değil. Laf eden insanların elosu platin den yukarı değildir. Platin elo zaten küçük dağları ben yarattım havasında takılıyor.

Kullanıcı adınız nedir merak ettim de hangi şampiyonları oynuyorsunuz hangisi ile ne kadar kasmışsınız maçlarınızı falan izlerim iyi olur. :)

Kullanıcı adınız nedir merak ettim de hangi şampiyonları oynuyorsunuz hangisi ile ne kadar kasmışsınız maçlarınızı falan izlerim iyi olur. :)
Daha önce birkaç konuda hesap satışı yaptığımı ve bunların yasaklandığını söylemiştim. Riot'a bir bilet falan gönderilir, vesaire bir durum olur bu hesabımın da çekemeyenler, kıskananlar tarafından yasaklanmasını istemiyorum. Nick vermeyeceğim.

Daha önce birkaç konuda hesap satışı yaptığımı ve bunların yasaklandığını söylemiştim. Riota bir bilet falan gönderilir,vesaire bir durum olur bu hesabımın da çekemeyenler, kıskananlar tarafından yasaklanmasını istemiyorum. Nick vermeyeceğim.

Twisted Fate oynuyor musun ?
Gördüm sanırım seni ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı