LOL Kaç Şampiyon Olduğunu Öğrenme

Ana menüde koleksiyon > şampiyonlar > sol filtrelerden "mevcut olmayanları göster" tikini kaldırırsan görebilirsin.

Koleksiyonlar gir orada şampiyonların altında kilit ve kilitsiz olacağını göreceksin onları say. Saymana kolaylık olmasını sağlamak için sol tarafta ayarlamalar yapabilirsin. Tavsiye lol yeni bıraktım 4 sene oynadım. Oynamanı ve boş yere küfür, sinir, sitres yapma. Boş zamanını çoğunu yiyor emekler hep boşa gidiyor.

Şuanda PC'de ekran kartı olmadığı için oynuyorum aklımda dota vardı ama arkadaşlar buna gel dedi ama çok kanser var 2 eldir üstüste 3 adc tutuyoz [emoji23]
Oyun başta çok eğlenceli oluyor hiç bilmiyorken ama işin içine rekabet girince her şey kötüye gidiyor, bırakmak istiyorsun bırakamıyorsun. Rekabete kaptırmadığınız ve oyuna girince /sustur all yazdığınız sürece çok sorun yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı