LoL nasıl bırakılır?

Gir oyuna bilerek feedle 14 gün ban ye diğer hesapların varsa aynısını yap sonra banlar açılınca tekrar feedle perma yedikten sonra yeni hesap kasmaya üşenirsin.

Oyunu birakalı 3 ayı geçti. Yemin ederim sigarayi birakmis gibi rahatladım. Dökülen saçlarımın dokulmesi durdu, kambur olan sırtım dikleşti, oyunu biraktigim sure icerisinde 10 kilo verdim, hikaye bazlı birçok oyun ve suc ve ceza, kurk mantolu madonna kitaplarini bitirdim. Oyunu biraktiktan sonra kazandigin zamanın degeri paha bicilemez. Bende biraktigi etkiyi yazayim da gerisine sen karar ver.

Oyunu oynamak istemediğinize dair bilet atıp hesabinizi silmelerini isteyebilirsiniz. Riot games önceden böyle birşey yapıyordu.

Bırakmak istiyorum ama kendini oynattırıyor bir şekilde. Bu oyun yüzünden aldığım diğer oyunları bitiremiyorum. Üstüne attığım maçtan psikolojisi bozuk biri olarak çıkıyorum çünkü oyunun kitlesi belli. Bu Allah'ın belası lanet oyun nasıl bırakılır?
Yeni sezon gelip oyun adeta bir nesneyle sıvandığı için oyunu bıraktım daha öncesinde 1 hafta arayla hatta 1 ay 2 ay elimi sürmediğim olurdu şuan 4 aydır oynamıyorum hiç dönüp arkama bile bakmadım mobil lolüde indirmedim hiç pişman değilim çünkü bu oyun insanı yoruyor .

Ban ye veya hesabı sildir diyenler, konu sahibi uzun yıllardır oynuyorsa bu etki etmeyecek, yeni 30 level fresh hesap satin alıp devam edecektir. Tıpkı benim gibi. 17 kez ban yedim 7.5 yıldır oynuyorum ancak bırakamadım. Banlarım bırakmak için değil toxic biri olduğumdan dolayıydı ki 2 yıldır falan ban yemiyorum. Oyunu ciddiye almamaya başlayıp bilerek arka arkaya 3-4 lose alırsan zaten 1 hafta oynayasın gelmiyor. İnternette lol videoları izliyorsan izlemeyi bırak. Geneli bir anda seni oyuna girmeye iter bu hareketleri yapıcam oynayasım geldi gibi düşüncelere girersin. Üstte bir arkadaşın dediği gibi detoksu başarabilirsen gerçekten de etkisi oluyor. Tabi kişisel irade de bunun için çok önemli.

Bırakmak istiyorum ama kendini oynattırıyor bir şekilde. Bu oyun yüzünden aldığım diğer oyunları bitiremiyorum. Üstüne attığım maçtan psikolojisi bozuk biri olarak çıkıyorum çünkü oyunun kitlesi belli. Bu Allah'ın belası lanet oyun nasıl bırakılır?

Baska oyun ara, MMO seviyorsan Conq Blade diye oyun var gir bir basla. Hosuna gider ben bu oyun sayesinde LoL'u biraktim sonra bu oyunu da biraktim simdi chill takiliyorum.

Millete gıcıklık yap.

Geri
Yukarı