LoL nasıl bırakılır?

Ben oyunu bırakalı 1 ay olmuştur oyunu direk sildim önceden geri yüklerdim ve öyle bir istek geldi ama yüklemedim başka oyunlara yöneldim şu anda çok oyun oynamıyorum genelde video izleyerek geçiriyorum vaktimi başka bir şeye yönelin.

Klasik olacak ama bırakılmaz ara verilir, hele uzun süreler oynadıysanız zor. S3'ten beri oynanırım, askerliği saymazsak en çok 2.5 ay uzak kalabildim. Şu aralar en fazla 1-2 maç atıyorum. Benim için LoL vakit öldürmeye birebir, 2.ekrandan açarım film/dizimi keyfime bakarım.

güncellemelerden ve metadan dolayı beni çok baydırdı. Bende nasıl bırakırım diyordum ama lol artık hiç eğlenceli gelmemeye başladı. 3-4 ayda 1 oyun giriyorum o kadar.

3.5 senedir aralıksız LoL oynuyorum ve artık bunalmaya başladım. Mesela şu an oyundan çıktım çok fena sinirliyim, bir daha oynamayacağım diyorum ama yarın oynayasım geliyor ve bırakamıyorum. Siliyorum oyunu tamam eyvallah, 5 gün sonra geri indiriyorum. Diyorum sadece 1 2 el oynarım, o 1 2 el sonra seriye bağlıyor. Aynı hep kısır döngü, nasıl bırakacağım bunu? Hesabı satayım desem satamam, Valorant hesabım da ona bağlı ve skin falan var içinde. Yok mu kesin çözümü?
Lol bırakılmaz ara verilir zamanı gelince geri gelinir.

En severek oynadığım oyunda bile bin saatim yoktur. Siz nasıl sürekli aynı oyunu sıkılmadan, bıkmadan oynayabiliyorsunuz?
Rekabet farklı bir şey hocam ben mesela bir hikayeli oyunda 50 saatten sonra sıkılırım tekrar bitiresim gelmez ama lolde 3000 saatim var :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı