LoL nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan Lati0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 877
Bu oyun yüzünden sinir hastası oldum, milleti bıçaklayacak kadar sinir hastası oldum şu oyunu sileyim diyorum 1 hafta sonra geri yüklüyorum yok arkadaş bırakılmıyor. Ne zaman bir LoL Post'u gorsem oynayasım geliyor. Nasıl bırakacağız bu oyunu?

3-5 arkadaşınla Minecraft serisine başla LoL aklına bile gelmez.

Belli bir yaşa geldikten sonra farklı dertlerle boğuşurken 43 kill alan Katarina falan aklına gelmez merak etme. :))
Hocam yaş pekde önemli değil, insanlar keyif almak için oyun oynuyor. Low elo da kötü oyuncular olarak smurflere karşı ezilmek tilt edebilirdi, normal olurdu saplantı haline gelmediği sürece.

Belli bir yaşa geldikten sonra farklı dertlerle boğuşurken 43 kill alan Katarina falan aklına gelmez merak etme. :))

Farklı dertlerle uğraşmak için belirli bir yaşa gelmeye gerek yok. Ben oyuna kafa dağıtmak için giriyorum ben böyle iyi oynarken takımım tek bir adamı kastırıyorsa o adam da oyunun içinden geçiyorsa ben buna sinirlenirim. Sonuç olarak ben oraya derdimden uzaklaşmak için girmişim.

3-5 arkadaşınla Minecraft serisine başla LoL aklına bile gelmez.

1 hafta sonra kapanacak server. Ve tekrar LoL'e başlanacak.(nereden bildiğimi sorgulamayın)

Farklı dertlerle uğraşmak için belirli bir yaşa gelmeye gerek yok. Ben oyuna kafa dağıtmak için giriyorum ben böyle iyi oynarken takımım tek bir adamı kastırıyorsa o adam da oyunun içinden geçiyorsa ben buna sinirlenirim. Sonuç olarak ben oraya derdimden uzaklaşmak için girmişim.

1 hafta sonra kapanacak server. Ve tekrar LoL'e başlanacak.(nereden bildiğimi sorgulamayın)

Dostum 1 hafta sonra kapatmayın sizde o zaman Forge'den 50-60 tane mod indirin takılın kafanıza göre o LoL asla aklına gelmez nereden biliyorsun diye sorma denendi onaylandı.

Hocam yaş pekde önemli değil, insanlar keyif almak için oyun oynuyor. Low elo da kötü oyuncular olarak smurflere karşı ezilmek tilt edebilirdi, normal olurdu saplantı haline gelmediği sürece.
Oyun sana sadece kazanmayı vadetmiyor. Kaybederken de koridorunu kazanıp, keyif alabiliyorsun, çünkü üstünlük kurmuşsun vb. Senden iyi oyuncular veya kötü oyuncular olabilir. Bunu farkında olarak oynamalısın en başta.

Kafa dağıtmak için girip sinirleniyorsan demek ki kafa dağıtmak için doğru yerde değilsin, başka şeyler dene. Sonuçta elmasta olsan demir de olsan bu iki takımdan birinin kazandığı bir oyun. Senden iyi oynayan kadar kötü oynayan da olacaktır ve bu normaldir.

Son olarak şunu söyleyeyim, örneğin uzun süre çabalayıp lig yükselemiyorsan seviyen orasıdır, bunu da kabul etmen lazım.

LoL oynayan insan hikayeli oyunu zor oynar. LoL bırakmak istiyorsan ban yiyeceksin. Eğer hesabında değerli bir şey yoksa chate "kys" yaz. Direkt ban yersin.

West Master 200LP peakim var oyunda. Master elo dolayısıyla her hafta minimum 1 maç atman lazım ki hesap erimesin. Ayrıca pandemi döneminde ebnet, EB24 gibi sitelerde uzun süre booster olarak da çalışmışlığım var. Kısaca oyuna bayağı bağlıydım şu seneye kadar, bu sene sınav senem ve LoL'ü olduğu gibi bıraktım. Çok nadiren 1 gün arkadaşlarla esnek falan atıyoruz ya da anlık West'te dia 2 hesabım var onda oynuyorum. M 150LP iken main accountumu da sattım EB24 üzerinden 320 euroya. Demeye çalıştığım şey bırakmak istediğin anda bırakabiliyorsun. Benim gibi bu oyun üzerinden para kazanan, bu kadar uzun bir geçmişi olan bir insan bile bırakabiliyorsa herkes bırakabilir bence. Tavsiye olarak kendini başka bir amaca bağlayabilirsin, başka tutkuyla yapacağın bir hobi gibi. Müzik olur, dizi-film olur, başka hikayeli kaliteli oyunlar olur, İngilizce veya yazılım öğrenmek olur. Daha kolay olması için ana hesabını satıp varsa daha düşük eloda yan hesabınla haftada 1-2 maç arkadaşlarınla oynayarak da işini kolaylaştırabilirsin. Son olarak West Master eloda çok ağır stomp yediğimde veya herhangi bir yayıncının yayınına gelip çok sinir bozucu şeyler yaşadığımda bile ( Stans bana ghostluyorsun diye iftira atıp chatini yarım saat bana sövdürmüştü ) senin dediğin gibi bir sinirlenme durumu yaşamıyorum. Kısaca sinirlenmenin sebebi oyun değil seninle alakalı olabilir. Sinir hastası olma olasılığın yüksek.

West Master 200LP peakim var oyunda. Master elo dolayısıyla her hafta minimum 1 maç atman lazım ki hesap erimesin. Ayrıca pandemi döneminde ebnet, EB24 gibi sitelerde uzun süre booster olarak da çalışmışlığım var. Kısaca oyuna bayağı bağlıydım şu seneye kadar, bu sene sınav senem ve LoL'ü olduğu gibi bıraktım. Çok nadiren 1 gün arkadaşlarla esnek falan atıyoruz ya da anlık West'te dia 2 hesabım var onda oynuyorum. M 150LP iken main accountumu da sattım EB24 üzerinden 320 euroya. Demeye çalıştığım şey bırakmak istediğin anda bırakabiliyorsun. Benim gibi bu oyun üzerinden para kazanan, bu kadar uzun bir geçmişi olan bir insan bile bırakabiliyorsa herkes bırakabilir bence. Tavsiye olarak kendini başka bir amaca bağlayabilirsin, başka tutkuyla yapacağın bir hobi gibi. Müzik olur, dizi-film olur, başka hikayeli kaliteli oyunlar olur, İngilizce veya yazılım öğrenmek olur. Daha kolay olması için ana hesabını satıp varsa daha düşük eloda yan hesabınla haftada 1-2 maç arkadaşlarınla oynayarak da işini kolaylaştırabilirsin. Son olarak West Master eloda çok ağır stomp yediğimde veya herhangi bir yayıncının yayınına gelip çok sinir bozucu şeyler yaşadığımda bile ( stans bana ghostluyorsun diye iftira atıp chatini yarım saat bana sövdürmüştü ) senin dediğin gibi bir sinirlenme durumu yaşamıyorum. Kısaca sinirlenmenin sebebi oyun değil seninle alakalı olabilir. Sinir hastası olma olasılığın yüksek.

Hocam konuyu hortlatıyorum özür dilerim. Ama şu an gece 2 ve yeni çıktım oyundan. Yeni PC aldım ve yine de tekrar dereceli oynamaya başladım. Dün artık sadece aram oynayacağım dedim. Sonra yayıncılardan falan görüp tekrar oynadım. Yıllardır oynuyorum oyunu ama derecem Silver Gold arası değişiyor. Saatlerdir oynuyorum fakat hep 2 kazanıp 3 kaybediyorum. Lane de yok ettiğim adam her defasında kazanmayı başarıyor. Ne yapmam lazım oyunu silsem eminim ki en fazla 1 ay sonra tekrar yükleyeceğim. Muhtemelen daha dereceli girmem ama anlamadığım şey sürekli kendi koridoğru mu yenmeme rağmen maçı kaybeden kişi yine ben olmam.

Geri
Yukarı