LoL nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan Lati0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 880
Hocam konuyu hortlatıyorum özür dilerim. Ama şu an gece 2 ve yeni çıktım oyundan. Yeni PC aldım ve yine de tekrar dereceli oynamaya başladım. Dün artık sadece aram oynayacağım dedim. Sonra yayıncılardan falan görüp tekrar oynadım. Yıllardır oynuyorum oyunu ama derecem Silver Gold arası değişiyor. Saatlerdir oynuyorum fakat hep 2 kazanıp 3 kaybediyorum. Lane de yok ettiğim adam her defasında kazanmayı başarıyor. Ne yapmam lazım oyunu silsem eminim ki en fazla 1 ay sonra tekrar yükleyeceğim. Muhtemelen daha dereceli girmem ama anlamadığım şey sürekli kendi koridoğru mu yenmeme rağmen maçı kaybeden kişi yine ben olmam.

TR Silver Gold eloda maç kazanmak kadar kolay bir şey yok, takımda 2 AFK olsa gene kazanırım. Lane kazanıp oyunun geri kalanında kötü oynuyorsundur ki taşıyamıyorsun. Zaten Silver Gold eloda kimsenin oyundan haberi yok, yeteri kadar güçlenip 1vs5 bile atabilirsin doğru şampiyonlarla.

TR Silver Gold eloda maç kazanmak kadar kolay bir şey yok, takımda 2 AFK olsa gene kazanırım. Lane kazanıp oyunun geri kalanında kötü oynuyorsundur ki taşıyamıyorsun. Zaten Silver Gold eloda kimsenin oyundan haberi yok, yeteri kadar güçlenip 1vs5 bile atabilirsin doğru şampiyonlarla.

TR hesabımda sadece aram atıyorum. West hesabım Silver Gold arası ama daha girmeyeceğim. Yeni oyunlar düşünüyorum. Bu hafta onları alırım, LoL'e de arada aram atmak için girerim sadece.

Tavsiyeleriniz azıcık işe yaradı yine de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bundan 1 hafta önce LoL oynadığımda sinirlenip monitörü kırdım. Bir daha asla girmeyeceğim o oyuna şu an yeni monitör almak için para biriktiriyorum ve yeni monitör aldığımda bir daha asla o oyuna girmeyeceğim bu oyunu bırakmak için monitörü kırmak şart.

Konuyu kapatabilirsiniz artık...

Bilgisayarı camdan dışarı at. Böylelikle o oyunu oynamaktan kurtulacaksınız.

bunu yazdıktan 1 ay sonra lol de sinirlenip monitörü kırmam ayrı komik...
sildiğimde hep yeniden yüklüyordum.

Hesabını sat. Ben öyle bırakabildim. Hem de cebime para girdi.
satacaktımda satamadım bırakamadım oyunu xd

Yeni bir oyuna başla, ben bir süre o yol ile bıraktım (Terraria'ya başladım) sonra canım sıkıldı LoL'ü gene indirdim :/

Geri
Yukarı