LoL nasıl bırakılır?

Evet arkadaşlar bu konudan cok muzdaribim. Eskiden bırakmıştım 3 4 yıl oldu bu yılda ne olduysa bir başlayım dedim o başlama. 0 seviye ile başladım şu an 150 oldum. :D komik ama artık bu hayatımı etkiliyor bütün zamanımı nerdeseyse Full zamanımı buna veriyorum silmek istiyorum diyorum bu el berbat geçsin sileceğim bir anda mükemmel geçiyor silemiyorum. Bazen silme aklımda olmuyor berbat durumlar yaşıyorum neyse ne işte hayatımı cok etkiliyor nasıl kurtulurum bu illeten :D sildim kaç kere geri yükledim bana güzel güzel bir tavsiye verin.

Hikaye oyunlarına başlayınca hiç oynayasın gelmiyor.

Evet arkadaşlar bu konudan cok muzdaribim. Eskiden bırakmıştım 3 4 yıl oldu bu yılda ne olduysa bir başlayım dedim o başlama. 0 seviye ile başladım şu an 150 oldum. :D komik ama artık bu hayatımı etkiliyor bütün zamanımı nerdeseyse Full zamanımı buna veriyorum silmek istiyorum diyorum bu el berbat geçsin sileceğim bir anda mükemmel geçiyor silemiyorum. Bazen silme aklımda olmuyor berbat durumlar yaşıyorum neyse ne işte hayatımı cok etkiliyor nasıl kurtulurum bu illeten :D sildim kaç kere geri yükledim bana güzel güzel bir tavsiye verin.
8 yılını vermiş biri olarak bıraktım, hayatımın kalitesi arttı diyebilirim.

İlk önce Valorant'a yavaş yavaş geçmeye çalış başardığında Skywars veya Bedwars'a başla sonrasında 2 günde sıkılıon oyun oynamayı bırakıon (Discord'da moderatör olmamaya dikkat et)

LoL'ü birkaç el oynayıp hiçbir şey anlamayıp bırakmıştım. Böyle konuları görünce iyi ki bırakmışım diyorum. :D

Hocam bende bırakmayı çok istiyorum ama tamamen bırakılmıyor gerçekten arada 1 maç atıp küfür yiyip çıkıyorum hala.

@aspdokwoak Bu illet bırakılamaz, koy ver gitsin. 10 yıl önce bu kötülüğe bulaştım. İlk hesabım küfürden ban yemişti. Bayağı bir ara vermiştim. Arkadaşlarımın yüzüne geri başladım. Bugün bırakacağım, yarın bırakacağım diye diye hesap 620 level oldu. Hayır oyunu oynarken aşırı asosyaldim. Evden dışarı çıkmazdım. Bıraktıktan sonra biraz arkadaş edineyim sosyalleşeyim dedim. Adamlar geri LoL'e başlamama sebep oldu. Ben bıraksam o beni bırakmıyor.

Birine ana bacı sövün sonra, bu sesleri kayıt alın sövdüğünüz adama bu ses kayıtlarını verin sonra, adamdan size dava açmasını söyleyin sonra zaten oyundan nefret edeceksin.

İyice soğuman gerekiyor bence ben artık saçma veletlerden bozuk eşleştirme sistemi ve hilelerden sonra soğuyup bıraktım.

Geri
Yukarı