LoL Offense'leri Düşer Mi ?

Bıçakçı Kedi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün 14 gün ban yedim küfürden. Şimdi neden küfür ediyorsun diyenlere kendimi anlatayım. Sakinleştirici kullanıyorum zaten normalde de pek sakin bir insan değilimdir. Bana bir küfür geldiği zaman sabır edebiliyorum ama bu küfürler 20 kez 30 kez gelince artık sert bir cevap yazıyorum. 4 tane offense varmış. 10 chat banı, 25 chat banı, 14 gün ban, PERMA BAN ! Şuan ben 14 gün ban yedim ve dersimi aldım. Ama perma yemekten çok korkuyorum oyuna giremez hale geldim. Bu offense'leri düşürebilmenin bir yolu var mı ? Örneğin bir dahaki ban yiyişimde (umarım yemem) 10 chat ban, 25 chat ban olarak yiyebilir miyim yani ?

Agresiflik bir hafifletici sebep olamaz. LoL tam anlamıyla bir küfür batağı haline geldi sezon 2 den beri oynuyorum önce Avrupa sunucularında, sonra açıldığından beri TR'de özellikle şu son 2 senedir oyunlarda kazanılsın kaybedilsin sürekli herkes birbirine küfrediyor küfürlerde ufak tefek değil sinkaflı tabir ettiğimiz küfürler hatta milli değerlere dini değerlere kadar varıyor çoğu zaman.
Küfür ettiğinizi kabul ediyorsunuz banlanmanız çok normal bana bu ara sürekli raporladığınız kullanıcı ceza aldı benzeri geri dönüşler yapıyor LoL, bir dönem hiçbir işe yaramayan bu rapor sistemi artık işlemeye başladı bu çok güzel haber.
Stress atmaya girilip daha da gergin ayrılıyorduk son dönem oyunlardan.Bu oyunda illa herkes ufak tefek küfürler ediyor ben o tip küfürleri kimsenin raporladığını düşünmüyorum bile ancak oyunu bırakıp oturup birbirine yarım saat küfür eden tipler kusura bakmasında banlansın. Sizi tenzih ediyorum ne durumunuzu biliyorum ne olayı o yüzden şahsınıza değil genele binaen yorum yapıyorum.

Bende "kardeş feedleme lan" yazdığım için 14 gün ban yedim şuanda sohbet boyutunu küçülttüm ve klavyemde sadece qwer tuşları duruyor diğerlerini söktüm sövmemek için.

Agresiflik bir hafifletici sebep olamaz. LoL tam anlamıyla bir küfür batağı haline geldi sezon 2 den beri oynuyorum önce Avrupa sunucularında, sonra açıldığından beri TR'de özellikle şu son 2 senedir oyunlarda kazanılsın kaybedilsin sürekli herkes birbirine küfrediyor küfürlerde ufak tefek değil sinkaflı tabir ettiğimiz küfürler hatta milli değerlere dini değerlere kadar varıyor çoğu zaman.
Küfür ettiğinizi kabul ediyorsunuz banlanmanız çok normal bana bu ara sürekli raporladığınız kullanıcı ceza aldı benzeri geri dönüşler yapıyor LoL, bir dönem hiçbir işe yaramayan bu rapor sistemi artık işlemeye başladı bu çok güzel haber.
Stress atmaya girilip daha da gergin ayrılıyorduk son dönem oyunlardan.Bu oyunda illa herkes ufak tefek küfürler ediyor ben o tip küfürleri kimsenin raporladığını düşünmüyorum bile ancak oyunu bırakıp oturup birbirine yarım saat küfür eden tipler kusura bakmasında banlansın. Sizi tenzih ediyorum ne durumunuzu biliyorum ne olayı o yüzden şahsınıza değil genele binaen yorum yapıyorum.
Bakın, bizler insanız ben kişileri mute'lemeyi bir çözüm yöntemi olarak görmediğim için kullanmıyorum. Size şöyle söyleyeyim. Örneğin ben ve 3 arkadaşım küfür etmek için oyuna giriyoruz. Karşımıza sen geliyorsun. Mesela seni oyun içi sinirlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz koridoruna 4 kişi gelip seni öldürüp üstüne annene avradına dinine kitabına milli değerlerine tam 30 dakika boyunca küfür ediyoruz. Sen son dakikalara doğru artık sinirlenip basıyorsun kalayı. Oyun sonu ise biz 4 kişi seni raporluyoruz. Riot senin yazdıklarını görüyor sadece bizimkini görmüyor ve seni 14 gün banlıyor. Üstüne bir de bir dahaki en ufak birşeyine seni sınırsız banlayacaklarını söylüyorlar. Başıma AYNEN bu geldi. Sana gelse aynısı ne yapardın ?

Komik olan ise takımındakiler hata yaptı diye ana bacı söven Alikante'nin ceza almayı geçtim Rioter olması. Ben ise 30 dakikalık küfür ve hakaret yememden sonra 2 dakika cevap yazdığım için perma banla kafa kafayayım. Türkiye server'ına emek ve para harcamam büyük bir aptallık.

Bu arada, benim canımı sıkan ise 30 dakika birbiriyle küfürleşen aptallarla benim ya da benim gibi insanların aynı kefeye konulması. Hatta bana daha yüksek cezalar verilmesi

Oynamıyorum fakat adamları susturup veya varsa sohbet penceresini kapatmak veya aşağı alarak oynamak, öyle oyna. Ya da kendini tutup yiyeceksin küfürleri. Yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı