LoL Offense'leri Düşer Mi ?

Ya hocam adam zaten sana küfrediyor. Ne iletişimi Allah aşkına? Bas muteyi rahatla.
Artık öyle yapmayı düşünüyorum haklısınız fakat sorumun cevabı hala net değil. Bazı kaynaklarda düşer yazarken arkadaşlar düşmez yazmışlar cevabınızı kaynağınızla birlikte iletirseniz sevinirim

Cezalarda düşme olmayacaktır dediler bana.
Cezalarında düşme olmayacaktır demeleri ban kademesi değil. Mesela 25 chat banı yedin Riot'a isyan ettin düşürün diye. Düşüremeyiz anlamında söylemişlerdir onu. Çeşitli LoL forumlarında aldığım bilgiye göre (?) gün/oyun boyunca rapor sayında düşme, honor sayında yükselmeler gerçekleşirse ban kademelerin düşermiş. LoL kendi çalışma mekaniğinden bahsetmiyor gizli tutuyor aynısını sorduğumda aynen bunu söyleyip üstüne sen sportmenliğe yönel reform yoluna git biz hallederiz tarzı bir cümle ekledi. Herkese ilgi alakasından teşekkür ederim. Konu çözüldü.

Bir örneklendirme yapayım. Oyunu terk ettiniz üst üste ve maça girerken 5-10-20 dk bekletmeye başladı. Siz bu süreleri bitirip oyunu sorunsuz oynadığınızda size verilen ceza kademesi yavaş yavaş düşüyor. Atıyorum bu cezalar sonucu 20 maç sorunsuz oynadınız bir sonraki oyunu terk etmenizde ceza almazsınız. Diğer oyunlarda terk ettiğinizde 5 dakika-10 dakika (süreleri tam bilmiyorum) tekrar artmaya başlar. Ne kadar sorunsuz ve istikrarlı oynarsanız bu süre düşer. Aldığınız raporlamalarda böyle kademeli olarak düştüğünü tahmin ediyorum. Oyunları istikrarlı ve raporsuz bitirirseniz cezaların kademe kademe düşeceğini umuyorum. Bir örnek daha vereyim. Oyun içi raporlamalarda ne kadar isabetli ve herkesin yakındığı durumlardan şikayet ederseniz şikayetleriniz o derece dikkate alınır. Yalan yanlış raporlamalar sonucu raporlamar itibarsızlaştırılır. Yani çok uzattım sonuca bağlarsak istikrarlı bir şekilde oynanır sözlü münakaşaya girilmezse sorun kalmaz ve hesap yavaş yavaş düzlüğe çıkar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı