LoL oynanmalı mı?

hayatınızda lol oynadınız mı

• Oy verenlerin toplamı
    227
  • Anket kapandı .
Sezon 2'den beri oynuyorum ilk başlarda çok fazla oynarken 2-3 sene hiç oynamadım şimdi nadiren giriyorum. Yeni başlayacaklara tavsiye etmem öğrenmen gereken aşırı fazla şey var 150 tane şampiyon var bunların hepsinin skillerini öğrenmen gerekiyor çünkü karşına geldiğinde ona göre oynamak zorundasın. Türkiye serverinin çoğu 16-17 yaşındaki akıl ufak çocuklardan oluşuyor yani oyuncu kitlesi kötü. Kısacası kazanmayı umursamayan eğlenmeye çalışan biriysen zevk alabilirsin başka türlü kanser olursun. Yine de başlamanı tavsiye etmiyorum.

LoL basit bir oyundur ve bu yüzden yaş kitlesi düşüktür. Düşük yaş kitlesi de oyun zevkinizi düşürdükçe düşürür. Dota anlaması zor bir oyundur ve bu yüzden yaş kitlesi yüksektir. Yüksek yaş kitlesi de oyun zevkinizi arttırdıkça arttırır.

LoL basit bir oyundur ve bu yüzden yaş kitlesi düşüktür. Düşük yaş kitlesi de oyun zevkinizi düşürdükçe düşürür. Dota anlaması zor bir oyundur ve bu yüzden yaş kitlesi yüksektir. Yüksek yaş kitlesi de oyun zevkinizi arttırdıkça arttırır.
Yaş önemli değil önemli olan saygı ve iyi oynamak.
Mesela bir oyun oynarken biri benim yaşımı öğrendiğimde inanmadı daha yüksek zannetdi. :)

Oynuyorum. Hayır @Mehmet47 yanlış demiş. Niye sinirlerinizi bozsun galiba her şeye bağırıyorsunuz ve bu da oyundakilerin moralini bozar ve oynama isteğini yitirir. Çok yanlış.
Bunun yerine "/sustur all" yaparak herkesi susturabilir ve sadece pingleri açabilirsiniz.
Kesinlikle sakin oynamalısınız. Oyun taktik gerektiriyor. Bunun içinde takımla birlikte sakin oynamalısınız.

Ya arkadaşlar şu sustur all muhabbetini hiç sevmiyorum ya çok kötü oynuyor bazıları /sustur all diyorrlar :D komik oluyor yani.

Geri
Yukarı