LoL oynanmalı mı?

hayatınızda lol oynadınız mı

• Oy verenlerin toplamı
    227
  • Anket kapandı .
"Sen benim killimi çaldın, ben senin killini çaldım, senin ben, ben senin..." gibi sohbetler dönen oyunu kanser olmak istiyorsanız oynayabilirsiniz.

İlla oynayacaksanız EU West sunucularında oynamanızı öneririm.

Ben konuya biraz geç katıldım lakin bence LoL'e bulaşma çünkü 2-3 ay sonra oyunu iyicene bir öğrenirsen oyun seni kendine bağlar. Ben biraz hızlı alıştım çünkü arkadaşlarım vardı bayağı oynayan (hatta biri 150-160 seviye falandı) onun için biraz daha hızlı kavradım. Senin oynayan yakının var mı bilmem ama bence hiç bulaşma çünkü çevrimdışı oyunlar gibi olmuyor ve seni diğer işlerinden alıkoyuyor bence. Onun için çok tehlikeli ve de oyunun videoları da bu bağımlılığı çok daha güçlü yapıyor. Yani demem o ki başlama.

LoL güzel bir oyun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Sen benim killimi çaldın, ben senin killini çaldım, senin ben... Ben senin..." Gibi embesil tiplerin sohbetleri dönen oyunu kanser olmak istiyorsanız oynayabilirsiniz.

İlla oynayacaksanız eu West sunucularında oynamanızı öneririm.

Tamam. teşekkürler

Ha bide oyunda sürekli edilen küfürlerden dolayı da ağzını biraz bozuyo oyun sürekli insanlar a*k ya da o* la cümleyi sonlandırıyolar onun için yapma güzel kardeşim etme eyleme
Toxic kilitlesi ve 15-18 yaş arası oyuncu grubuyla uzak durulması gereken bir oyun.
asıl sıkıntı olan troller hele ki bide ormancı troll ise hem seni hem de ormancını geri düşürüyor

Ha bide oyunda sürekli edilen küfürlerden dolayı da ağzını biraz bozuyo oyun sürekli insanlar a*k ya da o* la cümleyi sonlandırıyolar onun için yapma güzel kardeşim etme eyleme
oyuna başlamadan normal insan hadi neymiş bakalım diye başlıyor 1 ay sonra sinir hastası çıkıyor yanında da parçalanmış bilgisayar ekleniyor

Bu oyunu oyun olarak görerek oynayacaksanız (Kaybetmeyi göze alıp veya takımda 4 kötü oyuncu varken bile onlara aldırış etmeyip eğlenmeye bakmaktan bahsediyorum.) oynayabilirsiniz sonuçta bu bir oyun ve eğlenmek için var. Fakat hayattaki amacınız bu oyunmuş gibi davranıp insanların her hatasına sinirlenip sövecekseniz indirmeye bile kalkmayın lütfen çünkü bu durum hem sizin ruhsal sağlığınızı bozar hem de oyunu oynamanızın asıl amacından saptırır ve oyun sizi boş zamanınızda keyiflendirmek yerine oyuna yatırdığınız zamandan fazlasını hayatınızdan çalar.
Bu mesaj bu konuya gelip ilgili sorunun cevabını merak eden bütün kişilere yazılmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı