LoL TR sunucusunda neden oynanamaz?

ExE.1

Hectopat
Hiç düşünebiliyor musunuz, kendi koridorunuzda çok iyi giderken birden Support'un 1 minyon çalması ile tilt olup oyundan çıkan bir ADC. Siz daha yeni yeni 60 seviye olmuşken karşıya 150 - 300 seviye arası oyuncu atmayı? Oyun sonunda ego tatmin etmek için söylenen onca boş sözler ve küfürler. Gerçekten rezalet bir sunucu. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:
Az önce cehennem gibi bir maçtan çıktım

Solo Jhin, Mid Vayne... İkiside oyun boyu jungle'ımı alıp durdu sonra farmım ile dalga geçti.
İçinden geçip bıraktım. Değişmez amaç aç hepsine savaş.

Az önce cehennem gibi bir maçtan çıktım

Solo Jhin, Mid Vayne... İkiside oyun boyu jungle'ımı alıp durdu sonra farmım ile dalga geçti.
İçinden geçip bıraktım. Değişmez amaç aç hepsine savaş.
Hocam hep oynamak istiyorum ve hep rastgele gelen takım arkadaşları maçı satıyor. Karşıya hep benden kat kat fazla seviyeli adamları atıyor artık bıktım yani.

Gold'a da çıksan aynı Plat'a da çıksan aynı. Adam plata çıkmış oyunu bilmiyor Allah çarpsın oyunu bilmiyor ya. Öleceğini biliyor hâlâ daha kule altı kesmeye çalışıyor vb. bir sürü örnek verilebilir 4 kişi doğru düzgün oynuyor sadece 1 tane vasıfsız oyunu bilmiyor/kahramanlık peşinde koşuyor diye emeklerin yarım saatin çöp oluyor.

Hocam hep oynamak istiyorum ve hep rastgele gelen takım arkadaşları maçı satıyor. Karşıya hep benden kat kat fazla seviyeli adamları atıyor artık bıktım yani.
Sizi smurf olarak algılamış olabilir. Benim hesap 30 değilken karşıma 250 - 300 seviye adamlar geliyordu.

İçerik üreticiler ve sPor ile uğraşanlar hariç aklı başında kimse oynamıyor zaten bu rezil oyunu.

Kendinize yazık etmeyin. Oynamayın oynattırmayın.

Rezil olan oyun değil rezil eden oyuncular hep.
Evet hocam eğer oyunlarda B ve üstü alıyorsan genelde smurf olarak algılıyor.
Ben genelde bana sövenlere bende sövüyorum.Takımım kötü oynasa bile taşıyorum.
Ben genellikle küfürsüz küfür kullanıyorum. Ban riski yok :D

Geri
Yukarı