LoL'de feed yüzünden ban yer miyim?

Hayır yemezsin . 2 den fazla rapor gelmezse tabi ki .
Yer hocam. Ben sohbette karşı takımla sohbet ettim biraz da birbirimizle dalga geçtim diye 3 hafta önceki maçtan sohbet banı yedim geçen günlerde.

Kolay gelsin.

Güzel bir maç geçirmek için LoL'e girdim. Lobiye girer girmez ilk ben jg dedim. Sonra birisi Master Yi aldı ve lanemi çaldı. Kaç kere lanemi salmasını rica ettim, bırakmadı. Hatta bayağı bir ailevi küfür vs. de etti. Sonra ben de sinirlendim, adama oyun kazandırmamak için maçı sattım. Karşı takımı feedledim. Lane çalanlardan çok nefret ediyorum. Oyundakiler de beni tutuyordu bu arada.

Ban yer miyim?
Ban yemeyebilirsiniz (dereceli sıralar dışında intten ban yenmez kolay kolay bence) fakat ban sebebi olacak bir hareket. Bilerek kaybetmeye çalışmak bir rapor (yani ban) sebebi.

Benzer bir olay yaşamıştım özel olarak bilet açtım destekten 2 maç sonra bildirim gelmişti report ettiğin cezalandırıldı diye net birşey demek zor ama bazen oluyor bu tarz güzel şeyler

Kolay gelsin.

Güzel bir maç geçirmek için LoL'e girdim. Lobiye girer girmez ilk ben jg dedim. Sonra birisi Master Yi aldı ve lanemi çaldı. Kaç kere lanemi salmasını rica ettim, bırakmadı. Hatta bayağı bir ailevi küfür vs. de etti. Sonra ben de sinirlendim, adama oyun kazandırmamak için maçı sattım. Karşı takımı feedledim. Lane çalanlardan çok nefret ediyorum. Oyundakiler de beni tutuyordu bu arada.

Ban yer miyim?
Umarım yersin kanka.

Sıkıntı yok. Buna değerdi. Sanırım hayatımda ilk defa bir oyunda bu kadar toksiklik yaptım.

O kadar olur, biz de çok yaptık ama para harcadığın veya kaybedecek fazla bir şeyin olan ortamlarda yapma.

Canın stres mi atmak istiyor çek bir tane smurf yardır içinden geldiğince. Kimse de kızmasın şu forumda bile kurallar 24 saatliğine kalksa cehennem çukuruna döner burası az çok herkesin içinde bazen kayışı koparma isteği vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı