LoL'de gelişmek için ne yapmalıyım?

Yeni başlayan birine zed, syndra, lee sin gibi yetenek isteyen karakterler önermem herhalde, daha basit mekanikleri olan karakterle oyunun mantığını çözüp, sonradan bu saydığım tarzdaki karakterlere geçebilir. Aynı şey gelişmek içinde geçerli. Sezon 4'den beri oynuyorum bana mı öğretiyorsun?

Mekanikleri zor olup kolay olan Hero var örnek vereyim "ekko" (demir elo değilse 🤣)
Mekanikleri zor olup kolay olan Hero var örnek vereyim "ekko" (demir elo değilse 🤣)

Noldu hocam yanlış mi sonuçta ap bir çar.

Son düzenleme:
Yeni başlamadım.Uzun süredir oynuyorum irelia mainim ama bronz'dan bir çıkamadım gitti.Hiç bir maçımda feedlemiyorum sürekli kaybediyorum skorum hep iyi.Hatta kaybettiğim oyunlarda bile takım arkadaşlarım sürekli beni övüyor zorlasan challangersın diyorlar.Gerçekten hiç feedlemiyorum ama kaybediyorum sürekli :(
Ben arkadaş yeni başladı zannettim. Gelişmek için dediklerimi yapabilir. Yanlışımı düzelteyim, yetenek isteyen zor karakterlere yönelmeli. :) oldu mu? :D

Yeni başlamadım. Uzun süredir oynuyorum irelia mainim ama Bronz'dan bir çıkamadım gitti. Hiçbir maçımda feedlemiyorum sürekli kaybediyorum skorum hep iyi. Hatta kaybettiğim oyunlarda bile takım arkadaşlarım sürekli beni övüyor zorlasan challangersın diyorlar. Gerçekten hiç feedlemiyorum ama kaybediyorum sürekli :(

Bunun için sakin oynamanız lazım. Şimdi bir el attım yeniliyorduk az daha vayne taşıyordu. Fakat malp sakin oynadı vayne r attı ve yendik.

Yeni konular

Geri
Yukarı