LoL'de oynanışımı nasıl geliştiririm?

Eski bir challenger olarak iyi oynamaya degil keyif almaya bakin derim.
Kötü oynadığım zamanlarda gerçekten keyif alırdım. Hırslı zamanlarım oldu, o zaman da keyif aldım. İşin sonunda ifadesiz bir yüz ile ben değil reflekslerim oynamaya başladığından beri keyif almıyorum.

Neredeyse düzenli oynamam 2-2.5 ay oldu oyuna başlayalı ise 1 yıl (ara ara oynuyordum) ama hala oynayisim gelişmedi kötü oynadığımı söylüyorlar ve genelde chatte suç bana kalıyor k/d/a oranlarından dolayı nasıl daha iyi oynayabilirim?
Jungle oynuyorum demişsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben eskiden kötü oynuyordum ama mutluydum şimdi iyi oynuyorum ama mutsuzum.🙁
Ben de bu sebeple oyunu biraktim. Cok oynayinca boyle olmasi kacinilmaz galiba.
Kötü oynadığım zamanlarda gerçekten keyif alırdım. Hırslı zamanlarım oldu, o zaman da keyif aldım. İşin sonunda ifadesiz bir yüz ile ben değil reflekslerim oynamaya başladığından beri keyif almıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Artik iyi bir hareket yapmak ya da cok kill almak degil lig yukselmek keyif vermeye basladiginda oyunu birakma zamani gelmistir.

Aşırı doğru tespit bence.

Herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı