LoL'de Silver'dan çıkamamak

Kerembzd19

Hectopat
İyi günler. Ben LoL'de Silver'dan çıkamıyorum ve artık çok daralmaya başladım. 10 numara Jungle oynuyorum, takımı sırtlıyorum. CS'm iyi ve görüş skorum iyi. KDA da iyi ama gene de çıkamıyorum şu aptal ligden. Tavsiyeleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ben LoL'de Silver'dan çıkamıyorum ve artık çok daralmaya başladım. 10 numara Jungle oynuyorum, takımı sırtlıyorum. CS'm iyi ve görüş skorum iyi. Kda da iyi ama gene de çıkamıyorum şu aptal ligden. Tavsiyeleriniz neler?

Dostum bu tarz oyunlar takımındaki 1 kişi yüzünden koskoca maçı kaybettiğin oyunlardır, bence bırak bu oyunu dostum. Rekabetçi oyun oynayacaksan R6 tek geçerim en efsanesidir.

Takımda bir tane bile oyun takip etmeyen, totem atmayan veya nasıl oynaması gerektiğini bilmeyen birisi bile olsa kaybedersin.

O yüzden gümüşten çıkmaya çalışmak yerine oyunu oynarken tilt olmamaya bak.

Altın lig gümüşten kötüdür. "Gold dog" ibaresi bu elo için çıkmıştır asıl sıkıntıyı altına çıktınmı göreceksin.

Bence hiç oynama bu oyun oynayacaksan da 4 arkadaşınla aram falan gir. Özel vadi kur takılın.

Kanka altın olunca, kendini master sanan amip, Plat olunca kendini GM sanan tek hücreli canlılarla karsılacaksın.

Ama emin ol, Platin olduğun zaman gerçekten ortada bir oyunun döndüğünün farkına varıyorsun.

1. OTP olmak lazım. Benim şampiyon havuzum aşırı dar. Vayne, Brand, Amumu. Şu üç şampiyonu her şekilde oynadım. Nerede ne yapacağını, hasarının yetip yetmeyeceğini adım gibi biliyorum. Kendi şampiyon havuzunu dar tut.

2. Her maçı taşıyamazsın. Seyit Onbaşı değilsin. Win almamak isteyen birine niye win veresin ki? Ben niye kendimi zorlayayım? Emin ol o mentalini patlatacak. Sen gene farmlamana bak, sustur geç. Unutma, bu bir oyun.

3. Maç dogelamayı öğren. Mesela birisi trolleyecek, belli. At doge, çık. O adam ff de atmaz. Hem 20-25 dk zamanın gidecek hem 15 LP. Dogela, 1 dakika ve 3-5 LP gitsin.

4. Smurf hesapların olsun. Tek bir hesapta oynama. Günde 3-4 win alıp hesap değiştir. Böylece MMR şismeyecek.

Kanka altın olunca, kendini Master sanan amip, plat olunca kendini GM sanan tek hücreli canlılarla karsılacaksın.

Ama emin ol, platin olduğun zaman gerçekten ortada bir oyunun döndüğünün farkına varıyorsun.

1. otp olmak lazım. Benim şampiyon havuzum aşırı dar. Vayne, Brand, Amumu. Şu üç şampiyonu her şekilde oynadım. Nerede ne yapacağını, hasarının yetip yetmeyeceğini adım gibi biliyorum. Kendi şampiyon havuzunu dar tut.

2. her maçı taşıyamazsın. Seyit onbaşı değilsin. Win almamak isteyen birine niye Win veresin ki? Ben niye kendimi zorlayayım? Emin ol o mentalini patlatacak. Sen gene farmlamana bak, sustur geç. Unutma, bu bir oyun.

3. maç dogelamayı öğren. Mesela birisi trolleyecek, belli. At doge, çık. O adam ff de atmaz. Hem 20-25 dk zamanın gidecek hem 15 lp. Dogela, 1 dakika ve 3-5 lp gitsin.

4. smurf hesapların olsun. Tek bir hesapta oynama. Günde 3-4 Win alıp hesap değiştir. Böylece mmr şismeyecek.

Doğru diyosu maç dodgelemem lazım. Seyit onbaşı lafına çok güldüm ahahaha. Otp konusunu ise her lane de iyi oynadıgım çarlar var o yüzden tek çarı mainlemek beni sıkıyor.

Geri
Yukarı