LoL'de trash-talk yasaklanma sebebi mi?

Nefret söylemi yaptım direkt umrumda da değil fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Kusura bakmayın ama birisi bana psikolojik herhangi bir baskı yaptığında veya küfür yaptığında sakin kalmak zorunda değilim.
Burası fikirlerimizi kendimize saklayacağımız bir platform değil. İnsanlar fikirlerini saklayacak olsa burası neden var? Saygı çerçevesi içinde herkes fikrini söyler, sen dikkate almayabilirsin o ayrı. Yanlış bir şey söylenirse de raporlarsın gereken yapılır. Psikolojik baskı veya küfür edildiğinde karşındakini susturup oyuna devam edebilirsin, hayatta her şey kısasa kısas değil. 40 dakikanın sonunda sinirlendiğin ve oyunu kaybettiğinle kalırsın eline hiçbir şey geçmez emin ol.

Burası fikirlerimizi kendimize saklayacağımız bir platform değil. İnsanlar fikirlerini saklayacak olsa burası neden var? Saygı çerçevesi içinde herkes fikrini söyler, sen dikkate almayabilirsin o ayrı. Yanlış bir şey söylenirse de raporlarsın gereken yapılır. Psikolojik baskı veya küfür edildiğinde karşındakini susturup oyuna devam edebilirsin, hayatta her şey kısasa kısas değil. 40 dakikanın sonunda sinirlendiğin ve oyunu kaybettiğinle kalırsın eline hiçbir şey geçmez emin ol.
Tamam sen öyle yapmaya devam et o zaman.

Sözlü hakarete doğru giderse evet. Sadece soru işareti bir sorun teşkil etmez. Daha 5 dk önce EUW'da oynuyordum, adamlar Allah'a her türlü şeyi söylediler. Gerçi TR server'ının da bir farkı yok. Daha geri bildirim gelmedi. Kesin olarak sadece soru işareti atmak ban sebebi olmaz. Tabi işareti attıktan sonra ebeveynlerine küfür yiyebilirsin :(

Nefret söylemi yaptım direkt umrumda da değil fikirlerinizi lütfen kendinize saklayın. Kusura bakmayın ama birisi bana psikolojik herhangi bir baskı yaptığında veya küfür yaptığında sakin kalmak zorunda değilim.
Birisi sana psikolojik baskı yaptığında ve sana hakaret ettiğinde sakin kalmak zorunda değilsin. Ama bu sana hakaret etme hakkı vermiyor.

Burası LoL değil kardeşim, eğer öyle sanıyorsan yanıldığını anlarsın yakın zamanda.
Sana hakaret içerikli bir mesaj yazdığımı zannetmiyorum zaten burası da öyle çok takıldığım bir mecra değil. Kastettiğin şey sanırım uzaklaştırma almak bu da benim için bir sorun teşkil etmiyor. Madem eleştiri kaldıramayacaksın bana cevap yazmamayı deneyebilirsin. İyi geceler dilerim mesajlarını cevaplamayacağım.
Birisi sana psikolojik baskı yaptığında ve sana hakaret ettiğinde sakin kalmak zorunda değilsin. Ama bu sana hakaret etme hakkı vermiyor.
Kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlayamaz. Kimse kimsenin tribini çekmek zorunda da değil. Sandığın gibi her gün en az 10 el lol atıp lig atlamak için kendini kasan biri değilim ben. Kolay kolay da küfür etmem ama karşımdaki bana küfür ediyorken ben ona buyur kardeşim tabi ki yapabilirsin de demem. Sana tavsiyem fikirlerini biraz daha düşün ve sırf bir kural koyulmuş diye uymak zorunda olduğunu düşünme. Tekrar ediyorum, ben halimden fazlasıyla memnunum ban yemiş olmam beni ırgalamıyor.

Trash-talk'tan kasıt ne?

Ben mesela karşı da yetenek istemeyen şampiyonlarla, oynayan insanlar ile çok ağır dalga geçerim ve ban yemedim 3 yıldır daha XD.

[
Sana hakaret içerikli bir mesaj yazdığımı zannetmiyorum zaten burası da öyle çok takıldığım bir mecra değil. Kastettiğin şey sanırım uzaklaştırma almak bu da benim için bir sorun teşkil etmiyor. Madem eleştiri kaldıramayacaksın bana cevap yazmamayı deneyebilirsin. İyi geceler dilerim mesajlarını cevaplamayacağım.

O kadar umurunuzda değil ki 2 sayfa mesajlaşmışsınız. İyi olmuş 14 gün yemeniz. Oyun sana susturma seçeneği vermişse sen onu kullanmakla mükellefsin. En fazla 20 dakika sonra görmeyeceğin adam için küfürlü cevaplar yazarak oyun kaybediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı