LoL'den dava edilebilir miyim?

Herkes bir şey olmaz yok dava edemez çoluk çocuktur o demiş. Şimdi zaten arkadaş yukarda kanunları güzelce yazmış eşi avukat biri olarak şunu söyleyebilirim. O çocuk seni bir şikayet ederse başına gelmesini istemediğin her şey gelebilir. Ondan sonra bırak oyun oynamayı klavye bile kullanmazsın. Ülkede kimse kimseye küfür edip bir şey olmamış gibi yoluna devam edemez o eskidendi yasa çıkmadan önceydi.

Herkes bir şey olmaz yok dava edemez çoluk çocuktur o demiş. Şimdi zaten arkadaş yukarıda kanunları güzelce yazmış eşi avukat biri olarak şunu söyleyebilirim. O çocuk seni bir şikayet ederse başına gelmesini istemediğin her şey gelebilir. Ondan sonra bırak oyun oynamayı klavye bile kullanmazsın. Ülkede kimse kimseye küfür edip bir şey olmamış gibi yoluna devam edemez o eskidendi yasa çıkmadan önceydi.

ama Riot galiba chat logunu paylaşmıyor diye biliyorum artık veriyorlar mı?

Riot paylaşıyor paylaşmıyor onunla ilgili bir bilgim yok. Ama paylaşıyorsa eğer ki dava açıldıktan sonra paylaşmak zorunda diye biliyorum ondan sonrasını arkadaş internetten öğrenebilir.
18 yaş altına da mı aynı ceza uygulanıyor?

Hapis almasan bile güzel bir para cezası ödersin. Pardon baban öder.

LoL TR'de küfürden davalık olunsaydı, şimdiye kadar 1000'lerce kişiye dava açmıştım ve 1000'lerce kişi de bana...

Geri
Yukarı