LoL'den nasıl zevk alınır?

Eğer oyunu gerçekten öğrendiğinizi düşünüyorsanız yeni hesap açıp oynayın aşırı zevkli.

Öncelikle */mute all yazman iyi olabilir. Video izleyerek nasıl hareket edeceğini öğrenebilirsin fakat skill shot'larını geliştirmen için oynamak zorundasın.

Selamlar. LoL'un sarmasını istiorum nasıl yapabilirim? Sanırım oynamayı bilmediğimden sarmıyor.
Not: Hiç başlama kanser olursun falan diyen arkadaşlar boşuna yazmasınlar.

Bence "keşke başlamasaydım" diyeceksin fakat öğrenmek istiyorsan kolay karakterlerle başka ve onların nasıl oynanacağını öğren. Mekanikleri öğrendikten sonra daha zor şampiyonlara geçersin.

Yasuo oyna. Bence çok güzel çar. Sabah buzul takviyesi girdim yanlışlıkla ona rağmen dövdüm Sylas'ı. Daha doğrusu Client yüzünden yanlış rün geldi.

Oyunda 150 tane şampiyon yüzlerce item onlarca rün sayfası var (modları saymıyorum bile) zevk almak istiyosan oyunun farklı şeylerine bak sadece tek bir alanda ustalaşırsan oyundan bıkarsın ve oyunu rekabtçi olsa bile çok sıkmadan oyna yoksa hüsrana uğrayabilirsin(3 yıldır oynuyodum oyunu biraktım gençleştim resmen bence sen de yol yakınken dön)

Yeni konular

Geri
Yukarı