LoL'e başlanır mı?

Hocam keşke birisi bana 2 sene önce şunu deseydi lol oynamaktan reseptörlerim mahvoldu neyse ki eylülden beri oynamıyorum.
Mutlaka tekrar başlayacaksın lol bırakılmaz ara verilir xd

Hocam keşke birisi bana 2 sene önce şunu deseydi lol oynamaktan reseptörlerim mahvoldu neyse ki eylülden beri oynamıyorum.
Mutlaka tekrar başlayacaksın lol bırakılmaz arav
Türk serverlarında oyun oynanmaz. Çünkü bunlar ana bacı bırakmıyorlar hocam. Bir maç kötü oynadıktan sonra hayatımda yemediğim küfürü yedim. Türk serverlerinde oynamayın oynayacaksınız.
Türk serverinde oynamazsan 3 kat fazla pingin olur bu da rakibinden 3 kat geriden gelmen demek gümüşte sayarsın

6-7 Seneye yakındır lol oynuyorum oyun communitysi dışında mükemmel buna tr serveri eu serveri gibi bi' ayrımcılık yapmicam evet tr serveri toxic ama eu ya da öbür serverlerinde çok toxic kitlesi. Eğer /mute all yaparsan oyundan biraz daha zevk alabilirsin

Hayatımda PC'den hiç MOBA oynamadım. Sadece telefondan Arena of Valor ve Mobile Legends oyanımıştım. Onu da pek anlamamıştım, paldır küldür oynamaya çalışıyordum. Sizce LoL'e başlanır mı?

200 seviyeyim hesap bronz 1 üstü goremedi kötu olduğum için değil Türkiye sunucusunda bebek bakiciligi yapıyorsun resmen hayır sen oyunu kazandıracak olsan bile takım kavga ediyorsa ff atiyorlar olan sana oluyor ya da adam kavga ediyor geliyor benim koridoruma orayı trolluyor yemin ederim bilgisayar başka oyun açsa LoL oynamam ama yapacak bir şey yok internetin iyi ise batı sunucusunda başla derim.

Hayatımda PC'den hiç MOBA oynamadım. Sadece telefondan Arena of Valor ve Mobile Legends oyanımıştım. Onu da pek anlamamıştım, paldır küldür oynamaya çalışıyordum. Sizce LoL'e başlanır mı?
Sınavına çalış az önce konu açtın? Ne lolü hocam 10 dk önce pişmanım düşük puan yaptığım için dediniz şimdi lole başlamalı mıyım diyorsunuz.

Sakın yapma onun yerine müzik kursu dil kursu spor gibi şeylerle ilgilen başlarsan hayatının çok büyük bir bölümü gidecek

Hazır sınavdan da düşük almışsın derslerine çalış normal bir işte çalış youtube videosu izle ama lole başlama

Yeni konular

Geri
Yukarı