LoL'e yeni başlayan oyuncuya tavsiyeler

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar ben şimdiye kadar hep hikaye oyunu veya CS:GO tarzı oyunlar oynadım. LoL'e çevremde herkes oynadığı için başladım. 8 seviyeyim Garen ve darius denedim sadece. Darius'u sevmedim fakat Garen'de kara balta ve ölü adam zırhı kasıp Q fulleyerek zevk alıyorum. Ben hangi koridorlarda oynayım? Hep Garen ile soloya devam mı edeyim? Bana oyunu öğretir, yardımcı olursanız sevinirim. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa cevabım: Ucuz klavyelerle oyna, monitörü kendinden uzak tut. Yoksa sinirden klavyeyi parçalayıp monitöre fırlatırsın yazık olur. 😃
TR serverinde oynama. EN serverinde oyna. Özellikle ilk başlayanlara ana bacı sülale sövüyorlar. Kanser olursun, yapma. Koridor olarak orta koridor yetenek ister. Hangi karakter senin oynanış tarzıns uygunsa onu al. Youtube'dan videolar izle, skill öğren.

images.jpeg

Kanka yasuo katarina zedden uzak dur mümkünse, oyun başladığında /sustur all yap susunlar sonra ifadeleri aç istersen belki SS falan atarlar sen bilirsin kafan rahat olur, Garen oynuyorsan eğer solo main koridorudur Garen'in eşya olarak da üçlü çıkmanı tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler.

Geri
Yukarı