LoL'e yeni başlayan oyuncuya tavsiyeler

Keşke bende bırakabilsem 4 ay sonra oyuna başlayalı tam 11 yıl olmuş olacak 2014'ten beri bırakmayı deniyorum. 3 gün önce sildim bugün tekrar yükledim. Lütfen başlamayın şu oyuna hayatınıza bir pişmanlık daha eklersiniz.

Ben bıraktım ama oynarken oyunu bu kadar düşünmüyordum resmen şu an ne yapsam bilmiyorum derslere giriyorum ders çalışıyorum arta kalan zamanım hep boş LoL'ün boşluğunu dolduracak bir şey arıyorum o yüzden başka şeyler arıyorum ama bulamadım o yüzden başlamayu düşünüyorum.

Ben bıraktım ama oynarken oyunu bu kadar düşünmüyordum resmen şu an ne yapsam bilmiyorum derslere giriyorum ders çalışıyorum arta kalan zamanım hep boş LoL'ün boşluğunu dolduracak bir şey arıyorum o yüzden başka şeyler arıyorum ama bulamadım o yüzden başlamayu düşünüyorum.
Son 4 yıldır dereceli girmiyorum zaten. Bıraktığımda rank oynamayı TR'de Master EUW'da ise Diamond 1 98LP idim. Artık sezon başlıyor plat yapıp sezon bitene kadar bir daha girmiyorum (20-25 oyun sürüyor). Ama her ne kadar çok oynamasamda silince boşluk hissediyorum. Başlamamış olanın KESİNLİKLE başlamaması gereken oyundur şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı