LoL'e yeni başlayanlar için tavsiyeler

Bozuk kitle hala var. Küfürler hakaretler hala devam ediyor. Ligim Gold ama düzgün oyuncu yok. İyi oynasanda küfür ediyorlar oynamasanda öyle.

Yeni güncelleme ile sohbetteki küfürler rapor olmadan da anlaşılıyor. Yani kolay kolay küfür edilemez artık.

Ben sana en iyi feedleme yöntemini söyleyeceğim. Öncelikle orta koridoru seçiyorsun sonra ilk sıraya geçip hemen Yasuo, Irelia, Zed, yone alıyorsun 2. adım rakiple her zaman savaşmalısın istediği kadar kassın her zamana savaş 3. adım her zaman ormanı suçla ve maçı trolle bunları uyguladığınız da net olarak maçı kaybedeceksiniz iyi feedlemeler.

Selam dostum öncelikle "abi Instagram'da Shaco diye bir çar gördüm çok komik sjsj" yapma YAPMA
Shaco sadece oyunda olan sıradan bir karakter ve oynamasını bilmiyorsan çöpsün. Warwick'ya da Garen oynayarak başla ve yavaş yavaş eşyaların anlamını öğrendiğinde kemik Build çıkmamaya başladığında daha skill gerektiren şampiyonlar oyna mesela Yasuo'ya da Kayn daha sonra 70-80 levele doğru (bu ustalaşma ne kadar alırsa) daha karmaşık Azir, Akali, Zed gibi birden çok kontrol isteyen karakterlere geçebilirsin tavsiyem 10 levele kadar falan bir Duo ile girmendir ayrıca evet hayatını mahveder ama arkadaşlarına oynarsan daha iyi oyunu zor bulursun.

Wild Rift oynayabilirsin ilk başta oyunu öğrenirsin sonradan LoL'e devam edebilirsin LoL'ün mekaniklerini öğrenirsin. Tavsiyem LoL oynamaman ama. Oynayacaksan chat'i kapat direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı