LoL'ü iyi oynamama rağmen her maç kötü oyuncu geliyor

Builde bir sorun yok lolü bilmediğin çok bariz

Senin oynanış saatin kadar maçım var bro oyun hakkında gram bişey bilmiyorsun ad sion kasılabilir güzel hasarlar çıkarttığı için arkadaş da bu yüzden iyi hasarlar çıkartmış sion oynamasina rağmen neyse daha fazla konusmucam al kayni kolsuz gibi tek atmaya devam et
AD Yuumi de kasılabilir güzel hasar çıkartır ama oyunu taşıyabilir ve takımına destek olabilir mi sence?

Senin yaşın kadar sene benim LoL oynamışlığım var dostum. Tartışmaya girme istersen. Bir build vuruyor diye o build iyi diyemezsin yukarıda Yuumi örneğini verdim. AD Yuumi ile Draven kesmeye çalış bakalım ne oluyor.

Sion aslında takım arkadaşları kötü olsa bile taşıyabilecek bir potansiyele sahip. Taowb'nin Sion videolarını izleyebilirsin oda genelde 1v9 atıyor.

Kanka Master Yi oyna Kraken katili savaşçı çizmeleri guinsoo mahvolmuş ölümün dansı aklın sonu.

AD Yuumi de kasılabilir güzel hasar çıkartır ama oyunu taşıyabilir ve takımına destek olabilir mi sence?

Senin yaşın kadar sene benim LoL oynamışlığım var dostum. Tartışmaya girme istersen. Bir build vuruyor diye o build iyi diyemezsin yukarıda Yuumi örneğini verdim. AD Yuumi ile Draven kesmeye çalış bakalım ne oluyor.
Ben ad yuumi kasılması gerekiyor diye bişey söylemedim belirli çarlara tabiki ad kasılmaz ama bir build vuruyor diye o build iyi diyemezsin diye bişey yok 9 sene boyunca tryndamere kritik build kastılar ve gayet iyiydi sadece vurma buildiydi sion da güzel oynanıslar içerisinde rahatlıkla ad kasılıp taşınabilir yaşım kadar LoL oynadığını söylemişsin 21 yaşındayım LoL 2010 yılında çıktı desek biraz uydurma oluyor gibi he ? İyi forumlar

Geri
Yukarı